Поділитися

Сьогодні  кожен мешканець багатоквартирного будинку в Ірпені  у разі виявлення підозрілих осіб у дворі, на прибудинковій території чи під’їзді, у разі порушення режиму тиші, громадського порядку тощо, може звернутися на цілодобову гарячу лінію Муніципальної варти (073) 07-00-557.

Протягом 5-15хв. на місце виклику виїжджає екіпаж групи реагування. Головна умова виїзду групи реагування «Муніципальної варти» – це наявність заявника. Якщо буде зафіксовано факт правопорушення, то в залежності від повноважень, буде складено адміністративний протокол інспекторами муніципальної варти або матеріали будуть передані працівникам поліції. Якщо правопорушення  носить ознаки кримінального злочину, порушника затримають і передадуть органам Національної поліції.

За бажанням мешканців, на прибудинкових територіях, територіях ОСББ, в під’їздах житлових будинків, встановлюються  інформаційні знаки «Сусідська варта, ми оперативно реагуємо на всі підозрілі дії на цій території”

Пам’ятайте: «ДРІБНІ І НЕЗНАЧНІ, НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД, ПРОСТУПКИ І ПРАВОПОРУШЕННЯ — СЛУЖАТЬ СИГНАЛОМ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ БІЛЬШ ТЯЖКИХ ЗЛОЧИНІВ».

Нагадуємо, що проєкт “Сусідська варта” розпочато в Ірпені з  жовтня 2020 року за ініціативи КП “Муніципальна варта”.

За матеріалами сайту Муніципальна варта Ірпінської міської ради.

Детально про проєкт у відосюжеті офіційного каналу в YouTube Муніципальної варти .