Поділитися

«Напередодні Нового року в резиденції біля головної ялинки міста вперше в Ірпені запрацювала НОВОРІЧНА ПОШТА. Близько півтисячі листів для Дідуся Мороза надійшло від дітей. З листів ми дізналися про що мріють ірпінські діти та чи вірять у дива. 

Миру в Україні, щоб не було війни та всі були здорові, мати друзів, побачити гори та Дідуся Мороза, стати футболістом, книжку з казками для молодшого братика та телефон, щоб розмовляти з бабусею бо та живе далеко, бронежилет для тата та сукню для маленької сестрички, єдинорога та Kinder Сюрприз, багато снігу і щоб всі отримали подарунки в новорічну ніч – сучасні діти вірять в дива, багато з них мріє про нематеріальні речі чи подарунки для близьких. 

Ми потурбувалися щоб на кожен лист, який був зі зворотною адресою, обов’язково було надіслано відповідь. З поміж сотень листів трапилися ті, що торкнулися наших сердець – допомагаючи з листами Дідусеві Морозу не обійшлося без сліз та посмішок від дитячої щирості. Декілька десятків дітей крім відповіді на свій лист отримали подарунки – ми спробували здійснити їх мрії. Емоції та захват малечі від отримання подарунків та щире здивування батьків – це напевно найкраща винагорода за нашу роботу та мотивація продовжувати проводити цю акцію щороку. 

Дякую волонтерам та бізнесу, які долучився до організації НОВОРІЧНОЇ ПОШТИ, разом з вами ми подарували казку та новорічне диво малечі і їх родинам. 

Мрії здійснюються – потрібно лише вірити!» – пише на своїй сторінці у Facebook Олександр ПАЩИНСЬКИЙ

Меценатами проєкту виступили Олександр Пащинський, компанії «Ecosoft» і «Планета Пластик». Також подарунки надали – центр творчого навчання «Kivi», академія «ШАГ», магазин дитячого одягу та іграшок «Круть Верть», дитячий магазин «Грамотій», дитячий садочок та школа «Malina Kids», кінотеатр «Perun Cinema» в ТРЦ «Жираф». НОВОРІЧНА ПОШТА працювала за підтримки парку атракціонів «Family Park», дрінк-бару «The lemonade», сестринства «Kappa Delta Phi» та громадської організації «Місто для життя» та Дарини Катькало, інформаційну підтримку надали інформагентство ITV та сайт «Irpin Kids».


Підписуйтеся на 
Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!