Поділитися

Сфера дозвілля в передмісті столиці рясніє різними пропозиціями, однак якщо ви шукаєте щось більш оригінальне і незвичайне, то вам неодмінно слід познайомитися з таким новим видом проведення часу, як квест кімната. Це абсолютно нетривіальний і захоплюючий вид розваги, завдяки якому можна активно відпочити, а також потренувати свою увагу, логіку і пам’ять. Велика перевага такого відпочинку в тому, що для нього абсолютно не стане перешкодою погана погода, оскільки сам захід буде проходити в приміщенні.

Інформаційному сайт «ІРПІНЬ – МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ» познайомився з власниками квест кімнати в Ірпені, щоб дізнатися про особливості цього бізнесу. Ми підготували кілька коротких запитань, що дозволять зрозуміти, що ж таке квест кімната та, як наважитися відкрити нетривіальну власну справу.

Тож, давайте знайомитися …


Олена Данільчик – підприємці, один із засновників та власників першої в ірпені квест кімнати «ІЗОЛЯЦІЯ»


Що таке квест кімната «ІЗОЛЯЦІЯ»?

Квест кімната це активна розвага для компанії від 2 осіб. ⠀ Особливістю цієї гри є те, що команду замикають в кімнаті, наділеної певним сюжетом (зазвичай за мотивами фільму / книги / історії), з якої їм потрібно вибратися за 60 хвилин, вирішуючи різні логічні завдання і головоломки.

Крім задоволення для розуму , всі квест-кімнати є дуже антуражними. Тому тут можна побачити сюжетний інтер’єр та багато дивовижних деталей.

Які цінності несе Ваша компанія? Хто Ваш потенційний відвідувач?

Квест кімната – це чудова можливість проявити свої лідерські якості, зрозуміти, як ними користуватися і керуватися цим в житті. Також наші квести допомагають розвивати стресостійкість, цілеспрямованість і вміння швидко реагувати в стресових ситуаціях.

Квест – кращий тренажер пам’яті, кмітливості та уяви. Наші квести різні за складністю. Тому підходять, як дорослим, так і дітям!

І в восени 2019 року проходячи квест кімнату, вирішили займатися цією справою. Офіційно відчинили двері до квест-кімнат у місті Ірпінь у липні 2020 року.

Як було створено бізнес? Як давно працює на ринку?

Рішення займатись своєю справою було прийнято ще по закінченню університету. Але було одне питання – яку справу обрати, хотілося  щоб справа подобалась та приносила задоволення.

Чим ви відрізняєтесь від конкурентів? 

Квест-кімнати «ІЗОЛЯЦІЯ» відрізняються від конкурентів тим, що це не лише  загадки, а в першу чергу незабутні емоції. Коли клієнти нам розповідають, що після проходження кімнати тільки і були розмови про квест – ми розуміємо, що робота виконана на відмінно, мету досягнуто.

Які переваги такого дозвілля?

  • Ми зібрали для наших відвідувачів масу аргументів, які точно переконають у перевагах такого проведення часу: 
  • Це активний і корисних відпочинок для всіх учасників
  • Це можливість пережити зовсім нову, незвичайну для себе ситуацію
  • Це захоплюючий, оригінальний спосіб внести різноманітність у дозвілля
  • Це відмінний спосіб порухати нейрончікі свого мозку
  • Це цілий калейдоскоп емоцій, адже серотонін, ендорфін і адреналін є три кити, на яких будується індустрія квестів.
  • Це зміцнення взаємин з близькими, друзями або своєю другою половинкою, адже ніщо так не зближує, як спільні пригоди

З якими проблемами найчастіше стикаєтеся у роботі з клієнтами? 

На вихідних багато бажаючих пограти, але кімнати вже зайняті.

Які  плани квест кімнати «ІЗОЛЯЦІЯ», чи плануєте масштабування?

Найближчим часом плануємо відкрити ще дві квест-кімнати.

Чому хоча б раз варто відвідати Вашу квест кімнату?

Кожен з наших квестів це захоплююча пригода, повна загадок та дивовижних поворотів сюжету. Ніхто не залишиться байдужим.


Адреса: вул. Єрощенка, 12-а
Телефони: +38 099 170 77 67
+38 093 208 54 32

Сайт: www.izolyatsiya.com.ua


Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!