Поділитися

Інформаційному сайт «ІРПІНЬ – МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ» запускає новий проект –  «Бліц-інтерв’ю з підприємцем» — цикл бліц-інтерв’ю з підприємцями нашого регіону, задля знайомства з кожним та подальшого створення дієвої підприємницької спільноти.

Ми підготували кілька коротких запитань, що дозволять зрозуміти професійний шлях підприємців, специфіку різних сфер бізнесу. 

Тож, давайте знайомитися …

В бліц-інтерв’ю говоримо про відмінності власної справи та роботи за наймом з власником «Barber Shop 49» Антоном Дібрівним


Що таке «Barber Shop 49»?

Це новий заклад для чоловіків в Ірпені. Тут можна привести до ладу голову в широкому сенсі цього поняття. 

Яких цінностей Ви дотримуєтеся у своїй роботі?


Ми стовідсотково про якість надання послуг і про особисту відповідальність за неї, бо наші клієнти стають нашими приятелями щонайменше.

Як давно відкрили власну справу? Та як давно працюєте в професії?

Власну справу я започаткував у листопаді цього року, але мій особистий досвід в цій справі більше чотирьох років. Це той крок, який потрібно було зробити, щоб втілити у життя задуми і свої особисті напрацювання.

Чим ви відрізняєтеся від конкурентів?

Я певен, що місця вистачає для всіх хто працює в цій сфері. І кожен знайде «свого» майстра. Але «Barber Shop 49» – це бажання привнести в наше неймовірне місто частинку старої Європи з її традиціями, щодо чоловічого стилю та краси.

Яка різниця між звичайною перукарнею та барбершопом?

Вся суть в деталях. Ми маємо час і нам нема куди поспішати. Ми й так дуже швидко біжимо. То ж хоча б на годину можна дозволити собі потрапити до місця де немає метушні. Ну і головне – це якість надання послуг. Кожен барбер саме через те і зветься барбером, що має досвід в саме цій справі.

З якими проблемами найчастіше стикаєтеся у роботі з клієнтами? 

Якщо чесно, я не бачу проблем взагалі. Є якісь специфічні моменти, типу запізнень, але таке життя і ми живемо у регіоні, що стрімко розвивається – за це і платимо часом.

Розкажіть, будь ласка про кумедні або цікаві випадки в Вашій роботі?

Насправді кожного дня бувають кумедні випадки, бо ми працюємо з людьми і любимо їх. А коли є такі дані зі старту, то без дружніх підколів і жартів не обходиться.

Як працюєте під час локдауна?

Працюємо звичайно з дотримання усіх карантинних умов. Все, що необхідно від нас ми надаємо. 

Які  плани «Barber Shop 49», чи плануєте масштабування?

Я за здорову конкуренцію. Тільки в ній народжується кращій продукт. Все стає зрозуміло, коли людина голосує грошима! То ж, я би відповів, так! Це чудова нагода випробувати себе по іншу сторону.

Які поради ви можете дати своїм клієнтам?

Берегти себе. Частіше проводити час разом із сім‘єю. Іноді трохи сповільнюватися для дзвінків друзям і зустрічам із батьками.


Адреса: вул. Авіаконстуктора Антонова, 9-в

Телефони: +38 (063) 852 42 24

Сайт:  www.barbershop49

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!