Поділитися

Інформаційному сайт «ІРПІНЬ – МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ» запускає новий проект –  «Бліц-інтерв’ю з підприємцем» — цикл бліц-інтерв’ю з підприємцями нашого регіону, задля знайомства з кожним та подальшого створення дієвої підприємницької спільноти.

Ми підготували кілька коротких запитань, що дозволять зрозуміти професійний шлях підприємців, специфіку різних сфер бізнесу. 

В бліц-інтерв’ю поговоримо про переваги приватної медицини  з СЕО «ДВІ БДЖІЛКИ» Юлією Корнутяк.

Тож, давайте знайомитися…


Юлія Корнутяк – засновницею першої в Ірпені педіатричної клініки «Дві Бджілки», що працює на засадах доказової медицини та на пряму співпрацює з всесвітньовідомим педіатром Євгеном Комаровським.

Що таке «ДВІ БДЖІЛКИ»?

Назва «ДВІ БДЖІЛКИ» – це наздвичайна назва, що включає у собі всі позитивні якості двох персонажей. Завдяки ній діти більше не бояться йти до лікаря, адже вони йдуть до бджілки у вулик і це для них казка. 

«ДВІ БДЖІЛКИ» –  це про трудолюбивість, командну роботу, швидкість, турботу, результат, силу духу, незламність, відвагу, та наполегливість. 

Які цінності несе Ваша компанія і які проблеми вирішує?

Як раніше я згадувала наша клініка базується тільки на доказовій медицині, тому для нас важливий здоровий глузд, мінімальний список ліків, ми проти гомеопатії, псевдоліків, імуномодуляторів, антибіотиків без показів, ми за вакцинацію і профілактичну медицину. 

Щодо, проблем з якими стикаємося та вирішуємо скажу одне: за багато років щоденної  праці я накопичила не малий багаж знань для їх вирішення, їх неймовірна кількість.

Але найголовніше це довіра батьків до лікаря, тому репутація лікаря, його професійні якості стоять на першому місці.

Як була створена компанія? Як давно працює на ринку?

Педіатрична клініка «ДВІ БДЖІЛКИ» скоро святкуватиме свій перший рік. Але історія розвитку  і шлях до неї тривав довгих 5 років.

Все почалося з «Ваш педіатр в Ірпені» продовжилося як «Найшвидший педіатр», що став візитівкою Ірпеня,  а після народилися«ДВІ БДЖІЛКИ». То ж можна сказати моїй компанії 5 років. 

Цей шлях був сповнений злетами та падіннями, вдачати та невдачами, недоспаними ночами і розриваючими дзвінками. Але ці зусилля були не даремні.

Чим ви відрізняєтесь від конкурентів?

Я не маю на меті щось комусь доказувати і з кимось конкурувати. Моя ціль надавати професійну медичну допомогу, тому я вдосконалюю себе і свій персонал, а не заглядаю що там у когось – це правда, не аналізую конкурентів, а рухаюся у своєму ритмі і вбачаю в цьому здоровий глузд. Я керуюся установкою, що мої пацієнти завжди будуть зі зною. Хоча можу сказати, що  ми єдина педіатрична клініка, що надає послуги денного стаціонару для малюків з 0 міс і це наш невід’ємний плюс.

Яка різниця між державною та приватною медициною?

Ви знаєте, після закінчення навчання, а я віддала йому довгих 10 років життя, зрозуміла одну річ, що лікар у державній системі у переважній більшості випадків приречений на деградацію і бідність, він приречений на професійне вигорання і відповідно втрачає професійні якості і ніяким чином не може у кінцевому етапі дати адекватних рекомендації та надати  адекватний сервіс, крім тих , яких держава поставила жити в рамках, коли лікарю пацієнт платить у карман. 

Тому я не хотіла викинути 10 років свого життя, щоб помирати у державній медицині чи шукати собі іншу нішу, що буде не пов’язана з медициною чи виїжджати за кордон, як багато моїх колег чи брати хабарі за свої послуги, тому я обрала приватну практику. 

З якими проблемами найчастіше стикаєтеся у роботі з клієнтами? 

Перше – це недовіра! Проблема у недовірі і я згадувала про це раніше. Вже змирилася з цим. Люди інколи не розуміють, що медицина це наука не точна, що багато чого залежить не від лікаря, а від них самих – батьків. Що інколи треба заспокоїтися і зачекати. Що інколи клініка міняється і потрібно рішуче діяти. 

Друга проблема – це якась нездорова неприязнь державних закладів до приватних. Погодьтеся, лікарі, що лікують у стаціонарах завжди скаржаться, що який лікар амбулаторно вас так лікував і це вилітає просто на автоматі без розбору клінічної картини і без урахувань банального, що так може перетікати хвороба. Ні, я не захищаю себе, проте варто задуматися чи не так?

Можливо у вирішенні цього питання варто було б згадати про медичну етику, і якщо ж лікар дійсно налажав, то сказати ще особисто і поговорити один на один, а не виставляти себе супер героєм. 

Адже, у свої практиці я мала неприємний інцидент у якому мене насильно утримували, відібрали телефон і погрожували спалити машину, вимагали гроші, а у кінцевому результаті після проведеної лікувальної експертизи я не порушила протокол і діяла чітко рекомендаціям. Ви уявляєте собі таку ситуацію?

Розкажіть, будь ласка про кумедні або цікаві випадки в Вашій роботі?

Кумедних мало, скажу одразу. Окрім фоток для «педіатра». З цікавих, а точніше ребусних – це перфоративна виразка 12 Ї кишки з перитонітом у 4 х річного хлопчика.

Як працюєте під час локдауна?

У нас нічого кардинально не змінювалося ми гнучкі та підлаштовуємося під потребу клієнта. Інколи доводиться працювати вночі. Посилений режим прийому, виклики на дім. Вакцинація. 

Які  плани «ДВОХ БДЖІЛОК», чи плануєте масштабування?

Так, звісно я не планую зупинятися на досягнутому і вже розглядаю місце для нового вулика. 

Які поради ви можете дати своїм клієнтам?

Порада, більше для всіх читачів – зберігайте здоровий глузд і не покладайте все на лікаря. Ви знаходитеся з дитиною 24/7 і саме ви відповідаєте за її здоров’я  якщо вас щось насторожує повідомте лікаря про стан дитини, а якщо його Вайбер мовчить це не привід думати, що вас ігнорять краще зателефонуйте, адже окрім вас у нього є ще пацієнти. 


Адреса: вул Пушкінська 25-б

Телефони: +38 (097) 508 9 450
+38 (067) 328 50 55

www.2beesclinic.com.ua


Команда клініки складається з лікарів вищої категорії з досвідом роботи у найвибагливіших до професійного рівня лікарів медичних установах. Тут продовжують традиції професійного росту лікарів та сповідують комплексний підхід до лікування пацієнтів. Тут не роблять необґрунтованих досліджень і призначень, бо головний принцип клініки — це відповідність засадам доказової медицини. Лабораторний партнер завдяки високоточному та сучасному обладнанню забезпечує якісний результат обстежень.

«ДВІ БДЖІЛКИ» забезпечують мультидисциплінарний і персоніфікований підхід до кожного пацієнта, саме тому в клініці працевлаштована «зіркова» команда лікарів найзатребуваніших дитячих спеціальностей.В клініці «ДВІ БДЖІЛКИ» ви можете отримати консультацію наступних фахівців: педіатра, оториноларинголога, алерголога-імунолога, офтальмолога, невролога, дерматолога, ендокринолога, гастроентеролога, кардіолога, нефролога, гінеколога, ортопеда-травматолога, стоматолога, сімейного лікаря, логопеда-дефектолога, психолога.

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!