Поділитися

Помогатор  –  центр сервісів з ремонту техніки нового формату.

Інформаційному сайт «ІРПІНЬ – МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ» запускає новий проект –  «Бліц-інтерв’ю з підприємцем» — цикл бліц-інтерв’ю з підприємцями нашого регіону, задля знайомства з кожним та подальшого створення дієвої підприємницької спільноти.

Ми підготували кілька коротких запитань, що дозволять зрозуміти професійний шлях підприємців, специфіку різних сфер бізнесу.

Тож, давайте знайомитися …

В бліц-інтерв’ю говоримо про особливості роботи сервісу з ремонту техніки ПОМОГАТОР з їх CEO Решетняк Мирославом.


Що таке ПОМОГАТОР

Помогатор – це центр сервісів з ремонту техніки нового формату. Ми ремонтуємо величезний спектр техніки (смартфони,планшети, ПК, монітори та ноутбуки, маніпулятори, телевізори, аудіосистеми. Також виконуємо ремонт фотоапаратів, кавоварок, мікрохвильовок, мультиварок.) По багатьом з напрямків є авторизованими від виробників техніки.

Які цінності несе Ваша компанія і які проблеми вирішує?

Основної цінністю нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта та його техніки, ми завжди намагаємося знайти оптимальний варіант вирішення проблеми, не просто замінюємо частини модульно, а відновлюємо їх на компонентному рівні, для запобігання додаткових витрат без втрати якості ремонту. Також для нас дуже важливі наші клієнти, які довіряють нам не перший рік, а ми в свою чергу постійно працюємо над тим, щоб їм було комфортно наше обслуговування.

Як була створена компанія? Як давно працює на ринку?

Компанія була створена в 2016 році, основною засадою при її створенні було зробити ремонт техніки в одному місці, не шукаючи де ремонтувати телефон, де мікрохвильовку, а де телевізор. Базуючись на цій ідеї ми і створили наш слоган “Помогатор” – і все знов працює.

Чим ви відрізняєтесь від конкурентів?

Наш сервіс “більш ближчий до людей”, тому що, як правило, сервісні центри полюбляють завалити клієнта розумними термінами, після чого клієнту треба обробляти цю інформацію впродовж декількох годин. Ми ж, в свою чергу, намагаємося максимально доступно доносити інформацію клієнту, бо розуміємо, що кожен цінує свій час. Також, як я казав раніше, ми перший в регіоні сервісний центр, авторизований світовими виробниками техніки Samsung, Xiaomi, OnePlus, AKAI, Hisense, Liberton, Hoffson, Midea та багато інших.

Яка різниця між сертифікованими центрами в Києві та Ірпені?

Багато людей везуть свою техніку в Київ, не маючи довіри до місцевих сервісів. Хоча в цьому немає ніякої логіки. Все, що потрібно – це обирати перевірений, авторизований сервіс. Якщо нам сам виробник надає авторизацію і ми є офіційним сервісом з ремонту його техніки, то немає жодної різниці звертатися в сертифікований центр в Києві чи Ірпені.

З якими проблемами найчастіше стикаєтеся у роботі з клієнтами? 

Найчастіша проблема  – це клієнти, які вже “обпеклись” в попередніх сервісах, і в них вже є певна недовіра, вони переживають, що в них виймуть якісь запчастини і т.д. Ми постійно працюємо над тим, щоб клієнти почували себе з нами в безпеці, і ця недовіра розвіялась.

Розкажіть, будь ласка про кумедні або цікаві випадки в Вашій роботі?

Про це можно написати книгу… Цікаві випадки, як правило – це стан техніки, в якому нам її приносять, а ще більш цікаво потім дізнаватися, з якої причини вона так пошкодилась. Наприклад, є один клієнт, який кожен раз при сварці з дружиною розбиває свій телефон, ми вже дуже багато разів замінювали йому дисплей. Він просто телефонує і каже “Хлопці, замовляйте наступний” і приносить телефон на заміну.

Як працюєте під час локдауна?

Під час локдауну ми працюємо за штатним графіком, але з дотриманням всіх необхідних епідеміологічних норм, до того ж увесь наш персонал вакцинований від Covid-19. Також за період карантину у нас додалась послуга “забір техніки”, ми безкоштовно забираємо габаритну техніку від клієнта та повертаємо її.

Які  плани Помогатора, чи плануєте масштабування?

Якщо говорити про план максимум – то це, звичайно, стати мережею сервісних центрів №1 в Україні, а можливо не тільки в Україні. А якщо говорити про найближчі плани  – то це покрокове розширення покриття населених пунктів нашими послугами. Також зараз працюємо над розширенням асортименту обслуговування техніки. Кожен день з’являється щось нове, і ми повинні крокувати в ногу з технологіями. Щоб бути в курсі всіх новинок, підписуйтесь на нашу соцмережі.

Які поради ви можете дати своїм клієнтам?

Основна порада для клієнтів – це не намагатися відремонтувати техніку самому, якщо у Вас немає достатнього досвіду чи освіти. Як правило, це закінчується дорожчим ремонтом для самого клієнта, тому що в процесі розбору техніки надривають шлейфи, ламають фіксатори і т.д. 

Нехай Ваша техніка служить добре і радує Вас!

Центри сервісів ПОМОГАТОР знаходяться за адресами:

Телефон: +38 (093) 170 22 03

Сайт: www.pomogator.in.ua


Побутова техніка і різноманітні прилади роблять побут і умови праці сучасної людини набагато зручнішими та комфортнішими. Тому поломка навіть дрібнички здатна додати проблем на роботі і вдома.

Хочете швидко відремонтувати техніку для дому та офісу? Є рішення – центр сервісів  ПОМОГАТОР – і все знов працює.

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!