Поділитися

У Києві за підтримки Інвестиційної групи «Molodist» відбувся Форум «Building Construction Forum 3.0». Модератором панельної дискусії на тему «Розвиток міст та громад: виклики та рішення» виступив СЕО компанії «Molodist», голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк. Про це інформує – Інформаційна агенція ITV.

«Під час дискусії говорили про проблеми сучасних громад. Зокрема, про те, що на місцях не вистачає якісної інфраструктури, яка має бути у великому місті. В першу чергу, мова йде про простори для комунікацій місцевих мешканців. Говорили про те, що громади конкурують за бізнес, великі підприємства реєструються у столиці, а не в маленьких громадах. А для багатьох громад проблемою є відсутність стратегії та планів розвитку (30% ОТГ не мають стратегії розвитку взагалі), відсутні також професійні кадри та кадровий потенціал. Вирішувати проблеми громадам може допомогти створення в ОТГ проєктних офісів під залучення бюджетів, створення економічних магнітів, наприклад, індустріальних парків, які на 1 га території дають 60 робочих місць, а також  запровадження навчання місцевої молоді фінансовій грамотності», – йдеться в повідомленні.

«Для компанії “Molodist” є честю бути партнером такого серйозного форуму, який став повноцінним майданчиком для діалогу бізнесу та влади», – зазначив СЕО Інвестгрупи «Molodist» Антон Мирончук.

Як відзначають у компанії, «Форум “Building Construction Forum 3.0” – це професійна платформа для спілкування всіх, хто залучений до сфери нерухомості та будівництва: будівельних та девелоперських компаній, виробників будматеріалів, архітекторів, інженерів, консультантів, маркетологів та спеціалістів суміжних сфер, що працюють на будівельному ринку, а також представників фінансових установ та банків».

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!