Поділитися

Понад пів сотні хлопців і дівчат із Ірпеня, Києва, Харкова й Вінниці стали учасниками фестивалю лонгбордингу, який пройшов сьогодні в Ірпені. Про це інформує – Інформаційна агенція ITV.

Зранку колона лонгбордистів, стартувавши на вул. Пушкінській, зробила півколо містом, проїхала через парки «Дубки» та ім. В. Правика й фінішувала в парку Незнайка. Тут спортсмени взяли участь у перегонах на лонгбордах. Також у парку проводився майстер-клас із слеклайну (ходіння по натягнутій стропі).

Наступною фестивальною локацією стала центральна площа Ірпеня, де учасники дійства демонстрували свою майстерність під час змагання з танців на лонгбордах. Із центру міста спортсмени вирушили на набережну та влаштували там катання «Веселі старти». Там же для них організували барбекю-пікнік.

На всіх локаціях фестивалю безкоштовно видавалися на прокат лонгборди, а волонтери від Федерації лонгбордингу України (організатора події) допомагали всім охочим проїхатися та дошці, а також тримати рівновагу на балансборді.

Фестиваль пройшов за підтримки Ірпінської міської ради.

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!