Поділитися

Якщо ти мрієш вивчити англійську, німецьку, польську, іспанську мови-тобі в David’School. Досвід роботи понад 8 років, кваліфіковані викладачі, сучасні матеріали та конкурентні ціни. В школі David’School викладають дітям та дорослим.
Дізнайся більше та записати на курси можна за телефоном +38 (098) 010 97 28

Школа іноземних мов David’School працює в місті Ірпінь з 2013 року. Тут викладають не лише діткам, підліткам, а й дорослим. У школі кожен бажаючий може освоїти декілька іноземних мов: англійську, польську, німецьку та ін. У світлі останніх подій у світі, в школі адаптували свою роботу і тепер працюють не тільки на території школи, але й онлайн. Навчання відбувається в групах, парах та індивідуально. Немає ніякого сумніву, що Ви працюватимете з професійним викладачем високої категорії, обізнаним у своїй справі, який легко і цікаво подає матеріал і закохує в мову) В школі проводимо різноманітні заходи, свята для діток, а також готуємо підлітків та дорослих до міжнародних іспитів. Починаючи з 2020 року заклад співпрацює з International Language centre тому учні вдало здають Cambridge exams та отримують сертифікати визнані у всьому світі. Курси розраховані на опанування усіх аспектів іноземної мови і , звісно, велика увага приділяється розвитку усного мовлення. Школа співпрацює з носіями мови задля проведення розмовних клубів для студентів. Активно ведеться соціальне життя саме тому заклад має друзів по всьому світу, які діляться своїм досвідом опанування іноземних мов і їх важливості в повсякденному та робочому житті.


David’School – це школа, в яку повертаються новими поколіннями, вчаться батьки та їх діти різного віку, а це доказ того, що тут навчають ефективно. Тут Ви легко досягнете поставлених цілей та заговорите мовою, якою так давно мріяли вільно розмовляти, вступите у закордонний вуз, пройдете важливу співбесіду, поїдете у нову країну та завжди почуватиметеся комфортно.

Дізнайся більше та записати на курси можна за телефоном +38 (098) 010 97 28


Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!