Поділитися

3  вересня 2021 року (п’ятниця) 

18:00 – 20:00 – реєстрація та технічний огляд учасників першого дня змагань.

4 вересня 2021 року (субота)

07:00 – 09:15 – реєстрація та технічний огляд учасників першого дня змагань.

09:30 – 09:35  – відпрацювання старту «Хобі» МХ2/МХ1 (5 хвилин)

09:35 – 09:55 – тренування та кваліфікація клас «Хобі» МХ2/МХ1 (20 хвилин)

10:00 – 10:05 – відпрацювання старту класу «Ветеран» (5 хвилин)

10:05 – 10:25 – тренування та кваліфікація класу «Ветеран» (20 хвилин)

10:30 – 10:35 – відпрацювання старту класу «Quad» (5 хвилин)

10:35 – 10:50 – тренування та кваліфікація класу «Quad» (15 хвилин)

10:55 – 11:00 – відпрацювання старту класу «Sidecar» (5 хвилин)
11:00 – 11:15 – тренування та кваліфікація класу «Sidecar» (15 хвилин)

11:20 – 11:50 – підготовка треку, перерва для маршалів (30 хвилин) 

11:25 – 11:35 – брифінг  зі спортсменами у стартового пристрою (явка спортсменів обов’язкова)!

11:45 – закриття передстартової зони класу «Хобі» МХ2/МХ1 ( оглядове коло)

11:55 – 12:15 – перший заїзд класу «Хобі» МХ2/МХ1 (15 хвилин + 2 кола)

12:15 – закриття передстартової зони класу «Ветеран» (оглядове коло)

12:25 – 12:45 – перший заїзд класу «Ветеран» (15 хвилин + 2 кола)

12:45 – закриття передстартової зони класу «Quad» (оглядове коло)

12:55 – 13:15 – перший заїзд класу «Quad» (15 хвилин + 2 кола)

13:15 – закриття передстартової зони класу «Sidecar» (оглядове коло)

13:25 – 13:45 – перший заїзд класу «Sidecar» (15 хвилин + 2 кола)

13:45 – закриття передстартової зони класу «Хобі» МХ2/МХ1 (оглядове коло)

13:55 – 14:15 – другий заїзд класу «Хобі» МХ2/МХ1 (15 хвилин + 2 кола)

14:15 – закриття передстартової зони класу «Ветеран» (оглядове коло)

14:25 – 14:45 – другий заїзд класу «Ветеран» (15 хвилин + 2 кола)

14:45 – закриття передстартової зони класу «Quad» (оглядове коло)

14:55 – 15:15 – другий заїзд класу «Quad» (15 хвилин + 2 кола)

15:15 – закриття передстартової зони класу «Sidecar» (оглядове коло)

15:25 – 15:55 – другий заїзд класу «Sidecar» (15 хвилин + 2 кола)

17:00 – Нагородження переможців

17.30 – 20:00 – реєстрація та технічний огляд учасників другого дня змагань.

5 вересня 2021 (неділя)

07:00 – 09:15 – реєстрація та технічний огляд учасників другого дня змагань.

09:30 – 09:35 – відпрацювання старту класів  «Новачок» (5 хвилин)

09:35 – 09:50 – тренування та кваліфікація класів «Новачок» (15 хвилин)

09:55 – 10:00 – відпрацювання старту клас 50 см куб. (5 хвилин)

10:00 – 10:15 – тренування та кваліфікація клас 50 см куб. (15 хвилин)

10:20 – 10:25 – відпрацювання старту клас 65-85 см куб. (5 хвилин)

10:25 – 10:45 – тренування та кваліфікація клас 65-85 см куб. (20 хвилин)

10:50 – 10:55 – відпрацювання старту клас «Quad» діти (5 хвилин)

10:55 – 11:10 – тренування та кваліфікація клас «Quad» діти (15 хвилин)

11:15 – 11:20 – відпрацювання старту клас МХ2/МХ1(5 хвилин)

11:20 – 11:40 – тренування та кваліфікація клас МХ2/МХ1(20 хвилин)

11:45 – 12:15 – підготовка треку, перерва для маршалів (30 хвилин) 

11:50 – 12:00 – брифінг  зі спортсменами у стартового пристрою (явка спортсменів обов’язкова)!

12:15 – закриття передстартової зони класу «Новачок» (оглядове коло)

12:25 – 12:45 – перший заїзд класу «Новачок» (15 хвилин + 2 кола)

12:45 – закриття передстартової зони класу 50 см куб. 

12:55 – 13:10 – перший заїзд класу 50 см куб. (10 хвилин + 2 кола)

13:15 – закриття передстартової зони класу 65-85 см куб. (оглядове коло)

13:25 – 13:45 – перший заїзд класу 65-85 см куб. (15 хвилин + 2 кола)

13:45 – закриття передстартової зони класу «Quad» діти

13:55 – 14:15 – перший заїзд класу «Quad» діти (12 хвилин + 2 кола)

14:15 – закриття передстартової зони класу МХ2/МХ1 (оглядове коло)

14:25 – 15:00 – перший заїзд класу МХ2/МХ1 (20 хвилин + 2 кола)

15:05 – закриття передстартової зони класу «Новачок» (оглядове коло)

15:15 – 15:35 – другий заїзд класу «Новачок» (15 хвилин + 2 кола)

15:35 – закриття передстартової зони класу 50 см куб.

15:45 – 16:00 – другий заїзд класу 50 см куб. (10 хвилин + 2 кола)

16:05 – закриття передстартової зони класу 65-85 см куб. (оглядове коло)

16:15 – 16:35 – другий заїзд класу 65-85 см куб. (15 хвилин + 2 кола)

16:35 – закриття передстартової зони класу «Quad» діти

16:45 – 17:05 – другий заїзд класу «Quad» діти (12 хвилин + 2 кола)

17:05 – закриття передстартової зони класу МХ2/МХ1

17:15 – 17:40 – другий заїзд класу МХ2/МХ1 (20 хвилин + 2 кола)

18:40 – Нагородження переможців

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!