Поділитися

Креативна, амбіційна та цілеспрямована молодь нашої країни збереться 20-21 серпня в Університеті державної фіскальної служби України (Державний податковий університет) на НАЦІОНАЛЬНОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ ФОРУМІ: ОСВІТА, ЛІДЕРСТВО, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, щоб в майбутньому творити історію нашої держави. Про це пишуть на сторінці Інстаграму УДФСУ.

Масштабна подія, метою якої є інтелектуальне збагачення, створення унікального середовища для плідної співпраці молоді з представниками університету, влади та бізнесу.

Організатори:
Міністерство освіти і науки
Міністерство фінансів
Університет державної фіскальної служби України (Державний податковий університет)
Ірпінська міська рада

Програма насичена успішними спікерами, інтерактивними тренінгами та унікальними можливостями, де студенти зможуть поспілкуватися зі спікерами у неформальній атмосфері та отримати професійні поради від фахівців із різних напрямків, а також разом обмінюватися досвідом, ставати кращими й робити кращою нашу країну.

Форум присвячений 30-й річниці незалежності України. У рамках якого відбудуться панельні дискусії з бізнесменами, науковцями та лідерами думок з обговорення сучасної освітньої політики, бізнесу і викликів, які постають перед молоддю та студентством.

Для учасників заходу також запланована екскурсія містом, флеш-моб до Дня Державного Прапора України, Ірпінь Stud Party та ще багато цікавого.

Запрошуємо студентів з усієї України взяти участь у НАЦІОНАЛЬНОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ ФОРУМІ: ОСВІТА, ЛІДЕРСТВО, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
Участь безкоштовна, за відбором учасників.

Для участі у Форумі необхідно заповнити гугл-форму за лінком в шапці профілю @udfsu_official

Реєстрація відкрита до 24:00 10 серпня 2021 року
Учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 13 серпня 2021.

Підписуйтеся на соціальні мережі Форуму та дізнавайтеся про найактуальніше.

Будемо безмежно раді бачити всіх на Форумі!

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!