Поділитися

Вже 20 червня в Grand Admiral resort&spa відбудеться Всеукраїнська церемонія нагородження інфлюенсерів «Blogger Awards 2021». Ведучі заходу: @katya.krasnikova – теле і радіо ведуча, ведуча весільної церемонії в проекті «Одруження наосліп» на каналі 1+1 та телеведуча, Блогер @monritta . Спеціальні гості: Артем Півоваров, Остап Панчішин, Данієль Салем, Богдан Юсипчук, та багато інших. Про це інформує Blogerzone

Всеукраїнська церемонія нагородження блогерів України, за активну соціальну діяльність. «Blogger Awards» – це щорічна Всеукраїнська церемонія нагородження блогерів. За підтримки проекту «Blogger Awards» ми хочемо показати оточуючим людям, що блогер – це дуже відповідальна і тяжка професія 21 століття, адже блогер – це лідер думок, який веде за собою тисячі і навіть мільйони людей.

Основна ідея проєкту:
Визначення та нагородження найвпливовіших лідерів думок, які ведуть діяльність і не тільки роозвивають себе в мережі, але і несуть в маси багато цінності і користі.

Ціль і задача:
Створити святкову програму, яка допоможе розповісти Україні та світу, хто такі інфлюенсери і чим вони так значимі і корисні суспільству на сьогоднішній день

Місія проєкту:
Розкрити поняття “інфлюенсер” і “блогер” у всеукраїнській четвертої церемонії нагородження «Blogger Awards 2021», яка щорічно знайомить Укрїни і світ з новими, видатними лідерами думок.

Цього разу, вирішили провести церемонію нагородження в Grand Admiral resort&spa у місті Ірпінь. Ми раді вітати блогерів в нашому місті.

Організатори заходу: @blogerzone та @tysovka_blogerov
За посиланням можна підтримати улюблених інфлюенсерів у номінаціі blogerzone.com/bloggersawards2021

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!