Поділитися

26 червня в Ірпені (Київщина) стартує веломарафон «TransUkraine – bikepacking race 2021», маршрут якого складатиме півтори тисячі кілометрів мальовничими місцями України. Фінішуватимуть спортсмени цього року у Львові. Старт відбудеться о 09:00 на центральній площі міста.

На участь у марафоні вже зареєструвалося 185 учасників. Свій точний маршрут вони дізнаються лише за декілька днів до початку змагань. Нагородження велисипедистів відбудеться 18 липня в Ірпені, на набережній.

Організаторами веломарафону є відомі українські велосипедисти-блогери Йохан та Ігор Устим, які нещодавно вже випробовували ірпінські веломаршрути та організовували тут кілька змагань, зокрема «Gravel Challenge» та міжнародний веломарафон «GRVL200 – Ірпінь».

Марафон відбудеться за підтримки Ірпінської міської ради та мера міста Олександра Маркушина. Генеральний спонсор заходу – ТОВ «Відважних».

Нагадаємо, такий веломарафон проводиться уже вдруге. Минулого року учасники стартували з міста Новгород-Сіверський (Чернігівська область), їхали через Ірпінь, Вінницю, Рівне, Чернівці й фінішували в Ужгороді.

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!