Поділитися

Ця добірка – must read для кожного, хто займається або цікавиться бізнесом.

1. «Rework» Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон

Ця книга про те, як почати новий бізнес і покращити наявний. Навіть якщо він ведеться паралельно з основною роботою. Як змінити свої погляди на роботу і стати більш вільним, і чи потрібно насправді вчитися на своїх помилках.

2. «Стартап без бюджету»Майк Міхалович

Ця книга для тих, хто починає свою справу з вкрай обмеженими ресурсами. Для тих, кому першим офісом служить кав’ярня в центрі міста. Вона незамінна для тих, хто вирощує стартап або хоче запустити стартап і мучиться сумнівами, і для всіх, хто хоче, щоб їх компанія зберігала свій драйв.

3. «Малий бізнес: від ілюзій до успіху» Майкл Гербер

Яка модель бізнесу буде безвідмовно працювати навіть без свого засновника? У чому секрети розвитку малих підприємств? Як правильно організувати, розвинути і вдосконалити свій бізнес? Про все це ви дізнаєтесь в легкій і доступній формі.

4. «Бізнес з нуля. Lean Startup» Ерік Ріс

Автор пропонує сприймати стартап як організацію, присвячену створенню чогось нового в умовах крайньої невизначеності. Lean Startup – це особливий підхід, який сприяє створенню компаній, які набагато ефективніше використовують капітал і творчий потенціал команди.

5. «Від нуля до одиниці» Пітер Тіль

Автор цієї книжки вважає, що основа будь-якого успішного стартапу – унікальний продукт, що дає будь-якій компанії виграшний статус монополії. Таким чином, ця книга – це вправа, що тренує здатність мислити. Адже саме в цьому і полягає завдання стартапу: відчувати питаннями наявні ідеї і переосмислювати бізнес з нуля.

6. «Величні за власним вибором» Джим Коллінз

На основі дев’ятирічних досліджень «десятикратників» (компаній, які за період дослідження отримали показники, що в 10 разів перевищують середні результати по галузі) Коллінз і його колега Хансен вивели принципи створення великого та сталого підприємства.

7. «Ніколи не їжте наодинці» Кіт Феррацці

Ставитися до знайомств як до соціального капіталу, який поліпшить ваше життя — таке перше правило нетворкінгу, який потрібний кожному бізнесмену. Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування — перетворити на успіх.

За матеріалами Телеграм-каналу “Український бізнесмен”

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!
Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому
Інстаграм!