Поділитися

Тепер УКРГАЗБАНК надаватимемо фінансування для розвитку підприємств, які займаються управлінням відходами (вилучення, збір, перевезення, зберігання, утилізація відходів).

Адже в нашій країні ця проблема вже набула національного масштабу. Досі понад 95% усього сміття так і залишаються на звалищах і не утилізуються. Близько 80% таких звалищ вже не можуть приймати нове сміття, якого з кожним днем стає дедалі більше. І, звісно, що країні потрібні нові підприємства, які ладні організувати ефективний збір та оптимальне використання відходів.

Піклуючись про захист довкілля, Укргазабанк пропонує кредити на проекти з підвищенням ефективності використання водних ресурсів  – за рахунок реконструкції, розширення, повторного використання води, а також заходів реновації чи ремонту водної інфраструктури на приватних чи комунальних підприємствах.

Кредитування відновлюваної енергетики також буде дещо розширене – тепер фінансуватимуть системи акумулювання та зберігання енергії, а також когенераційні установки які дозволять клієнту одночасно отримувати тепло та електроенергію. Це дозволить істотно зменшити витрати та використання викопних ресурсів.

Нові напрями банк розвиватиме разом зі своїм партнером IFC. Кошти, що виділені в рамках кредитної угоди, будуть спрямовані на фінансування саме таких проектів. Свідомий та відповідальний екобізнес отримуватиме кредити за зниженими ставками. Малий та середній бізнес може розраховувати на таке фінансування в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Сьогодні екопроєкти, зокрема з відновлюваної енергетики та енергоефективної модернізації, складають майже 35% кредитного портфелю УКРГАЗБАНКУ, бо саме вони є драйверами «зеленого» фінансування та розвитку екологічної свідомості в Україні.

Нагадаємо, що УКРГАЗБАНК вже 5 років слідує еко-стратегії. За цей час було реалізовано понад 500 масштабних проектів на 30 млрд грн, що свідчить про успішність, популярність та ефективність «зеленого» банкінгу в Україні.

За матеріалами Укргазбанк