Поділитися

В нашому регіоні динамічно формується потужний сегмент підприємців, які пропонують якісні товари та послуги мешканцям регіону. Цей фактор є запорукою динамічного та стабільного економічного розвитку регіону. З метою підтримки підприємництва в регіоні Громадською організацією “Фонд регіонального розвитку “Місто для життя” було створено інформаційний онлайн ресурс Інформаційний сайт Ірпеня “Місто для життя” та відповідні канали в соціальних мережах: Facebook,  Instagram,  YouTube та  Telegram.

Задля ефективної реалізації цієї концепції ГО “ФРР “Місто для життя” підписала Меморандум з Університетом державної фіскальної служби України (УДФСУ). Наразі вже розпочато спільну роботу над створенням бізнес-інкубатора на базі університету. Сторонами було ініційовано розробку проєкту з метою підтримки малого та середнього бізнесу. 

Інформаційний сайт Ірпеня “Місто для життя” вже запустив соціальну онлайн платформу підтримки малого підприємництва з наступними інструментами у вільному доступі:

  1. Розміщення інформації про свою компанію, товари та послуги в цільовому НАВІГАТОРІ сайту. Для цього потрібно просто завантажити інформацію про свою компанію, натиснувши кнопку ДОДАТИ СВОЮ КОМПАНІЮ.
  2. Безкоштовна юридична консультація та правова допомога від  НЛ “Юридична клініка”. Консультацію можна отримати ONLINE або в офісі НЛ “Юридична клініка” та в ЦНАП Ірпінської міської ради ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ.

Також у рамках соціального підприємництва команда сайту надає наступні послуги для бізнесу:

  1. Розміщення інформаційних та рекламних статей на Інформаційному сайті Ірпеня “Місто для життя” та  Telegram – каналі.
  2. Розміщення інформаційних та рекламних публікацій в соціальних мережах Facebook,  Instagram та YouTube.
  3. Професійна підтримка, сприяння в організації та супровід у впровадженні інформаційно-рекламних кампаній  для вашого бізнесу.

Разом з цим команда сайту працює для міста та його жителів, надаючи актуальну інформацію про новини регіону, країни та світу, які впливають на комфорт життя містян. Наші новини цікаві і корисні у повсякденному житті та без політики!

З питань розміщення інформації та співпраці звертайтеся: info@irpincity.com або директ Instagram.

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!