Поділитися

Сьогодні документальне кіно вже стає трендом – воно нічим не гірше Марвела або оскароносних фільмів, його знімають такі кіногіганти як Netflix і HBO, а запити суспільства на нього ростуть. До вашої уваги добірка документальних та художніх фільмів, які варті того, щоб їм присвятити час.

Екологічний слід людини / Human Footprint (2007)

З яких складових складаються повсякденні будні звичайної людини? До чого зводиться ціле життя? Ви тільки уявіть, що зможете побачити практично все, що тільки використовували, або коли-небудь робили. Скільки сліз пролили, скільки слів сказали, скільки чашок чаю випили? До кінця цього фільму вперше можна побачити життя, ретельно розкладене на окремі інгредієнти. Це історія про життя окремо взятої людини. Це історія екологічного сліду кожного з нас …

Корпорація «Їжа» / Food, Inc. (2008)

Американський документальний фільм, який досліджує виробництво різних продуктів у США, що розповідає, що майже всі продукти в магазинах Америки продаються споживачам за надмірно завищеними цінами, а самі при цьому екологічно небезпечні і шкідливі для здоров’я людини. Фільм викликав обурення з боку корпорацій, зайнятих у виробництві продуктів харчування.

Роки небезпечного життя / Years of Living Dangerously, National Geographic

Постановкою займалися: Джеймс Кемерон, Джеррі Вайнтрауб та Арнольд Шварценеггер, а до участі були запрошені голлівудські знаменитості. Фільм номінований на дві нагороди Еммі у 2014 році.Фільм складається із 9 серій і досліджує вплив клімату на людину: від збитків, завданих ураганом Сенді, до потрясінь, спричинених посухою на Близькому Сході, з Індії до Кенії, проходячи через Китай, перетинаючи тропічний ліс Амазонії в Бразилії та відвідуючи Великий Бар’єрний риф в Австралії. Вражаючі події з експертними думками найвідоміших зірок Голлівуду та найповажніших журналістів. Серед них Девід Леттерман, та актори Йєн Сомерхальдер, Жизель Бюндхен, Джек Блек та інші.

10 Мільярдів / Ten Billion, Oxford Film & Television

Це фільм про нас, наших батьків, дітей, друзів – про кожного з нас. А також про наші невдалі спроби зупинити екологічну катастрофу. Насправді, йдеться про безпрецедентну планетарну надзвичайну ситуацію, що впливає на наше майбутнє.

Звалище / Waste Land (2009)

Залишивши свій будинок у Нью-Йорку, відомий художник Вік Муніс повертається на батьківщину в Бразилію, щоб відобразити найбільше сміттєве звалище у світі Жардім-Грамашо, розташоване на околиці Ріо-де-Жанейро, і її мешканців – катадорес, що займаються сортуванням відходів. Спочатку Муніс збирався «написати» серію портретів за допомогою сміття.Спілкування з художником в роботі над цими портретами дозволило їм по-новому поглянути на себе і своє життя.

За матеріалами мережі Інтернет

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!