Поділитися

Незабаром в Ірпені за франшизою відкриється бар морепродуктів «Mushlya». Про це в коментарі інтернет-виданню «Більше Життя» повідомив засновник мережі, відомий ресторатор Дмитро Борисов

«Продовжуємо розвивати smart casual бренди за франшизою: готуємо до відкриття “Білий Налив” і “Philadelphia” у Вишневому, “Mushlya” – в Житомирі та Ірпені», – сказав ресторатор.

Він відзначив, що в період карантинних обмежень, викликаних пандемією, заклади харчування, які працюють у форматі «smart casual», зарекомендували себе як найбільш надійні. «Якщо говорити про 2020 рік, як і передбачалося, найстійкішими виявилися smart casual формати: делікатесні продукти, приготування за 120–300 секунд, прозорість процесів, стабільність якості, ціна від 1 євро. Це те, чого чекає більшість людей», – підкреслив Дмитро Борисов.

На сьогодні демократичні seafood-бари “Mushlya” вже працюють у кількох районах Києва, а також у Харкові, Черкасах та Івано-Франківську. Вони належать до мережі “Сім’я ресторанів Дмитра Борисова”, яка об’єднує понад три десятки різних за концепцією закладів.

Дмитро Борисов – креативна та неординарна особистість, про яку цікаво дізнатися більше, особливо шанувальникам концептуального підходу в сфері закладів харчування. Так, у 16 років Дмитро став виконавчим директором рекламного агентства, в 18 відкрив власне брендингове бюро і менше ніж за рік заробив свої перші по-справжньому великі гроші.

А потім у 2009 році просто пішов з прибуткового бізнесу, щоб втілити свою давню мрію – збирати разом друзів, готувати для них і робити їх трохи щасливішими. Так він відкрив гастробар «Барсук»: сам готував і сам приймав замовлення. Згодом зрозумів, що одним «Барсуком» справа не обмежиться. Були концепти, ідеї та, головне, люди, з якими та заради яких хотілося їх втілювати.

Невдовзі, зі своєю командою в Києві на Воздвиженці він відкриває азіатський ресторан Oxota па Ovets і  і Babyrock. Наразі Воздвиженка – це потужний арт-кластер, місце сили для безлічі креативних людей. Вони навіть створили невеличке медіа, присвячене новинам цього кварталу.

Що ще? Саме Дмитро та його команда  ввели моду на чорні бургери й навчили Київ (а потім і Львів) їсти устриці.

У 2013 році відкривається ресторан нової української кухні “Канапа” – одна з візитних карток Києва. Вже понад рік другий ресторан з такою ж концепцією успішно працює в Варшаві. За 2015-2016 роки Дмитро відкриває  Crab’s Burger, РИБАLOVE, ресторан японсько-перуанської кухні RONIN і арт-гастрономічний простір «Остання Барикада».

«Остання Барикада» – це і сучасний ресторан, і перший 100% український бар, музей новітньої історії та культури, арт-майданчик, часопис та навіть власне онлайн-радіо ОБ.

Навесні 2017  було облаштовано грандіозний фуд-корт на Софійській площі під час Євробачення (з повноцінним ресторанним обладнанням просто неба), а ще відкрили відразу кілька ресторанів: «Ватру», Chicken Kyiv та Канапка-бар.

Коли створених ресторанів стало більше, ніж кілька десятків, прийшло розуміння, що настав час ділитися знаннями. Так вони запустили потужну освітню платформу для HoReCa – Borysov Academy.

У 2018 році команда Дмитра відкрили перший 1 euro bar “Білий Налив” на Хрещатику, а разом із ним — нову категорію на українському ринку. Fast casual заклади, в яких за відносно невисоку ціну можна замовити делікатесні продукти — один з найдинамічніших не лише в Україні, а й у світі. В Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова — це мережа сидерій “Білий Налив“, бургер-бари BOGZ&BURGERZ, сіфуд-заклади Mushlya Bar, БПШ (Біляші. Пончики. Шаурма) та Varenyky.Now.

У 2019 році запрацювала доставка ролів та боулів Philadelphia, сіфуд-кафе Mushlya Cafe та пінцерія Pinzarella. Станом на лютий 2020 року Сім’я ресторанів Дмитра Борисова нараховує близько півсотні закладів у 13 містах України та Польщі. 

З нетерпінням чекаємо відкриття  Mushlya Bar у нашому місті!

За матеріалами сайтів  https://borysov.com.ua/ та https://bzh.life/

Підпишіться на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!