Поділитися

5 березня відбулася зустріч з НЛ “ Юридична клініка”  ННІ УДФСУ та Громадської організації “ФРР “Місто для життя” з метою обговорення співпраці у сфері підтримки малого та середнього підприємництва в регіоні. 

На зустрічі були присутні студенти-консультанти юридичної клініки, заступник завідувача НЛ “Юридична клініка” УДФСУ Тетяна Шолкова, директор Навчально-наукового інституту Василь Топчій, засновники ГО “Місто для життя” Вітер Олена та Катькало Дарина.

«МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ» – це соціальний проект, ініційований Громадською організацією «Фонд регіонального розвитку «МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ», діяльність якої  спрямована на сприяння розвитку міста та регіону. Мета проєкту – сприяння розвитку Приірпіння шляхом інформаційно-просвітницької роботи  у напрямках:

  • Підтримка малого підприємництва
  • Екологія. Проєкт «Місто без сміття»
  • Розвиток інфраструктури вело- та мото- туризму

Малий та середній бізнес — основа здорової економіки регіону. Проєкт “Місто для життя” має на меті підтримку підприємництва в регіоні шляхом надання інформаційної  платформи для поширення інформації підприємців про свою діяльність, об’єднання підприємців з метою співпраці, підвищення комунікацій та пошуку шляхів ефективного розвитку бізнесу в регіоні.

Онлайн платформа  МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ  надає площадку для широкого цільового розміщення товарів, послуг на своїх інформаційних ресурсах для підтримки малого та середнього підприємництва в регіоні на сайті  Місто для життя – www.irpincity.com  та відповідних каналах в соціальних мережах: FacebookInstagramYouTube та  Telegram.

Важливою перевагою проєкту є соціальна спрямованість на підтримку підприємців регіону:

  1. Надання безкоштовних юридичних консультацій НЛ “Юридична клініка” для підприємців регіону – записатися на консультацію 
  2. Інформування населення про актуальні зміни в законодавстві;
  3. Безкоштовне розміщення інформації про товари та послуги у цільовому НАВІГАТОРІ сайту. Заповнити анкету та розмістити інформацію про свою компанію можна за посиланням на сайті;
  4. Розміщення на інформаційних ресурсах проєкту інформації  про цільові програми, кращі ініціативи і практики, партнерську підтримку, що сприятиме розвитку підприємництва в регіоні;
  5. Розробка, сприяння та супровід у впровадженні інформаційно-рекламних кампаній  для підприємців регіону.

Зустріч зі студентами пройшла активно та цікаво – обговорили як буде здійснюватись співпраця, перспективи спільних проєктів у сфері підтримки підприємництва регіону, можливості розвитку студентів.

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!