Поділитися

Вітаємо чарівних жінок із святом і пропонуємо кіноісторії про жінок, які змінили цей світ на краще. Хтось із них боровся за право голосу, хтось – за можливість представляти країну на політичній арені, ще хтось – за право любити того, кого обрало серце. Як бути сильною, сучасною в суспільстві, і водночас ніжною та люблячою вдома?

Діана. Історія кохання.

Принцеса Діана – найпопулярніша жінка свого часу. Її називали «принцесою людських сердець». Вона підкорила серця мільйонів, їй визнавалися в любові усі – від принца Уельського до могутніх мільярдерів … Але кого любила вона сама? Фільм розкриє таємницю невідомого романа принцеси. Зустріч із звичайною людиною подарувала Діані щастя, якого їй завжди не вистачало. Однак не так просто утримати свою любов, коли ти у всіх на виду…

Залізна леді

Бурхливе ХХ століття подарувало світові цілу когорту видатних державних діячів, з-поміж усіх особливе й визначне місце посідає Маргарет Тетчер – непересічна особистість, жінка-політик, прем’єр-міністр Великобританії у 1979–1990 роках. З іменем цієї неординарної жінки-політика пов’язана ціла епоха в історії Великої Британії, яка отримала назву «тетчеризму», «неоконсервативної революції», «революції Тетчер».

Принцеса Монако

Грейс Келі – справжня леді, витончена і скромна, здатна приймати мудрі рішення заради своєї родини та всієї країни.  Розкішні вілли, вишукані прийоми і заможні чоловіки – весь Голлівуд лежав біля її ніг, але вона вибрала благородного принца з маленької країни неподалік від Франції. Вона була королевою Голлівуду, але вважала за краще стати Принцесою Монако.

Століття Адалин

Залишатися вічно молодою не таке вже і щастя. Нещасний випадок перевернув усе життя головної героїні, яка народилася разом з XX століттям і живе на світі вже сто років, при цьому не старіючи. Незважаючи на своє довге життя, Аделайн так і не змогла знайти кохану людину. Однак нарешті вона зустрічає чоловіка, заради якого зможе знову стати смертної і постаріти разом з ним.

Суфражистка

Історична драма, присвячена руху суфражисток, які боролися за виборче право для жінок, що зародилося у Великобританії в кінці XIX століття. Еммелін Панкгерст, лідер британського руху суфражисток, допомагала жінкам відвоювати їхнє право голосу. У 1999 році видання The Times назвало її однією з найбільш значущих персон двадцятого століття.

Агора

Фільм розповість історію відомої жінки-астронома, математика, філософа, яка у своїх наукових працях багато в чому випередила свій час. Події фільму відбуваються на початку V століття в Єгипті під час Римської Імперії. Головна героїня намагається пояснити будову сонячної системи на тлі релігійних міжусобиць.

Королева пустелі

Гертруда Белл – англійська письменниця і археолог, що стала арабським експертом і однією з тих, хто допоміг позначити межі Іраку. Вона закінчила Оксфорд в часи пізньої вікторіанської Англії. Гертруді здалося нудним заміське життя аристократів і парад наречених, готових втекти з нею на край світу. Після численних умовлянь, батько відпускає Белл в Тегеран, де її дядько займає пост британського посланника. Вона закохується в Генрі Кадогана – шулера і поета. Гертруда Белл все більше занурюється в арабську культуру. Але вона залишається сильною, вольовою жінкою, яка відмовляється приймати патріархальні погляди, нехай це англійська вітальня або бедуінський намет.

Молода Вікторія

Лейтмотив фільму: «Вона правила мільйонами, але її серце належало єдиному чоловікові». Біографічний фільм режисера Жан-Марка Валле, що розповідає про дитинство королеви Великобританії Вікторії та її заміжжя з Альбертом Саксен-Кобург-Готський.

Кадр з фільму

Зірка народилась

Унікальний мюзикл за участю Леді Гаги і Бредлі Купера розповість зворушливу історію про сходження молодої зірки музики, в парі з якою прийде захід іншої зірки. Кантрі-музикант Джексон Мейн, чия кар’єра швидко котиться під укіс, одного разу знайомиться з нікому невідомою талановитою співачкою Еллі. Між героями спалахує пристрасний роман. Джек допомагає Еллі досягти блискучих успіхів.

Добрий ранок

У той момент, коли невтомну телепродюсерку Беккі Фулер звільняють з програми місцевих новин, її кар’єра стає настільки ж безнадійною, як і її особисте життя.

Влаштувавшись в третьосортне ранкове шоу, Беккі вирішує реанімувати його, запросивши легендарного ведучого. Романтична комедія про кар’єрний успіх.

За матеріалами мережі інтернет

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!