Поділитися

«Щоб мати успіх у житті, потрібно не заривати свій талант у землю. І якщо з дитинства душа до чогось лежить — це і робіть. Все одно через роки приверне до того, що любиш», — переконаний Василь Попель.

За життя він створив близько тисячі картин. А бажання творити з кожним днем все жагучіше. І хоча Василь Попель сьогодні в доволі поважному віці, це – його перша персональна виставка в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї. На більшості його картин Ірпінь зображений як прообраз мистецького раю.

Василя Олександровича називають майстром академічного живопису. Кажуть, квіти так не малює ніхто. Здається, що вони навіть пахнуть, і от-от на ці роботи злетяться метелики. На виставці представлено близько 40 картин. У кожної – своя неповторна історія.

За словами талановитого художника, одна  з його картин на Андріївському узвозі була продана французу, який продав її на “Сотбісі” 25 років тому.

Сьогодні, на жаль, великих гонорарів художникові не пропонують. А попереду його чекає непроста операція на серці. Тож, якщо ви можете допомогти, неодмінно завітайте до його галереї на вулиці Центральній, 97. Придбайте картину, і вона неодмінно прикрасить вашу оселю. Виставка ж у музеї триватиме до кінця місяця.

Адреса: вул Шевченка, 4,
Години роботи: 10:00 – 18:00
Телефон: 04597 54070

За матеріалами сайту https://itvua.tv/

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!