Поділитися


Компанія Coca-Cola проводить тестування прототипу нової пляшки, виготовленої з надміцної паперової оболонки, повідомляє BBC.

Компанія планує виключити пластик з виробництва пляшок. На даний момент Coca-Cola тестує 2000 нових пляшок. Прототип виготовлений датською компанією з надміцної паперової оболонки, яка містить тонкий пластиковий вкладиш.

При цьому остаточна мета полягає в тому, щоб створити пляшку без пластику, що 100% переробляється, та здатну запобігати витоку газу з газованих напоїв.

Розробка також повинна гарантувати, що волокна не потраплять в рідину, щоб не призвести до зміни смаку напою або порушення правил безпеки і здоров’я.

Основні підприємства цієї галузі підтримують цей план. Компанія Coca-Cola поставила перед собою мету до 2030 року скоротити кількість відходів.

При цьому в середині січня компанія PepsiCo заявила, що планує досягти екологічної нейтральності до 2040 року шляхом виробництва пляшок з переробленого пластику.

Варто зазаначити, що тестування нових екологічних пляшок проходить не тільки компанія Coca-Cola. Виробник горілки Absolut повинен протестувати 2000 власних паперових пляшок, а пивна компанія Carlsberg також розробляє прототипи паперової пляшки для пива.

За матеріалами сайту https://tk.media

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!