Поділитися

Юридична клініка сьогодні – це сучасна та інтегральна складова практичної підготовки будь-якого правника. Надзвичайно важливою складовою навчання студента-правника є закріплення отриманих знань практикою. Однак, студенти чи молоді випускники юридичних вузів стикаються з проблемами, що полягають в отримання можливості практично закріпити свої знання, адже відомо, що теорія без практики – це тільки половина успіху. Заповнити цю прогалину в навчанні допомагають юридичні клініки, а саме НЛ “Юридична клініка” Навчально-наукового інституту права УДФСУ, що надає БЕЗКОШТОВНУ правову допомогу соціально-вразливим верствам населення.

НЛ “Юридична клініка” у партнерстві з ГО “ФРР “Місто для життя” на інформаційному порталі МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ надають підтримку та сприяють розвитку малого та середнього підприємництва в регіоні.

Спеціальний розділ ЮРИДИЧНА КЛІНІКА пропонує отримати безкоштовну консультацію підприємцям регіону та всім, хто планує старт свого бізнесу.

Консультації здійснюють студенти під керівництвом викладачів, що забезпечує професійність їх надання. Консультації відбуваються при особистому спілкуванні, а також в режимі онлайн. 

Для отримання консультації онлайн ви можете заповнити ФОРМУ   

Знайти “Юридичну клініку” можна  за адресою: 

м. Ірпінь, вул. Університетська 31 (ДПУ), Корпус Е, 1 поверх, ауд.107.

Час роботи:

9:00-12:30 та 13:30-16:30 понеділок-п’ятниця

Контакти: (050)-906-7830; (044)-492-9155; (045)-976-0300

Ел.пошта: lc.usfsu@gmail.com

Соціальні мержі:

Facebook:@np.lc.stu

Instagram: @lc_stu

Сайт: www.nusta.edu.ua

Якісне надання консультацій у нашому місті доповнює можливості безоплатного правового захисту і сприяє розвитку активної місцевої громади! 

Розмістити інформацію  підприємцям про свої послуги та товари можна у розділі НАВІГАТОР. Для цього потрібно вибрати відповідну сферу, натиснути кнопку Додати свою компанію і заповнити Форму.

Додатково про Юридичну клініку

З метою підвищення рівня правової освіти населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки 18 жовтня 2001 року був виданий Указ Президента України №992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення». Створюючи необхідні умови для набуття широкими верствами населення правових знань та навичок у їх застосуванні, забезпечення доступу громадян до джерел правової інформації у 2002 році в Національній академії державної податкової служби України за спільної ініціативи колективу юридичного факультету, Київської обласної організації Спілки юристів України була створена первинна організація, до якої увійшли викладачі та студенти юридичного факультету, яку очолила Т.Б. Шолкова.

За час свого існування в «Юридичній клініці» поєднали навчальну із практичною професійною підготовкою понад 500 здобувачів вищої освіти, було надано понад 4500 консультацій населенню з різних галузей права, представлено 47 клієнтів в судах різних інстанцій, з яких 29 виграли. Учасниками «Юридичної клініки» було проведено 547 лекційно-тренінгових занять зі школярами в рамках курсу «Практичне право для школярів», під час якого матеріал подається з актуальних питань права з використанням інтерактивних методик.

Члени «Юридичної клініки» прийняли участь у 180 заходах (семінари, тренінги, конференції тощо), які проводились як на території України, так і за її межами.

За час існування «Юридичної клініки» було виграно три міжнародні гранти на фінансування діяльності ЮК у сумі понад 10 000 дол. США (1 грант від АВА ROLI, 2 гранти від Міжнародного фонду « Відродження»).

За матеріалами сайту www.nusta.edu.ua

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!