Поділитися

Вже з березня велосипеди BikeNow можна взяти в оренду в Ірпені, Вишгороді, Вишневому, Коцюбинському. Таку інформацію опублікували BikeNow   на сторінці велопрокату у фейсбук.

Мета BikeNow – велосипедизація міст. Компанія прагне, щоб більше людей їздило на велосипедах на роботу, додому, навчання у справах тощо, тому що їзда на велосипеді сприяє здоров’ю, екології та суттєво економить кошти.

Вже на початку весни кожен охочий зможе взяти велосипед на прокат в Ірпені за доступною ціною. Велопрокати буде розміщено у парках та в центрі міста. Також планується один пунки велопрокату у районі Ірпіньводоканалу, щоб жителі міста змогли легко і швидко дістатися до Києва. Загалом компанія планує привезти у Ірпінь не менше  200 велосипедів.

Мережа байкшерингу BikeNow працює за принципом безстанційного прокату. Можна взяти велосипед в одному пункті міста, а повернути в іншому. Для того, щоб взяти велосипед в оренду, потрібно встановили додаток BikeNow та прив’язати до нього банківську картку.

Вартість прокату: розблокуванння велосипеду- 5 грн, 1 хв пересування- 0,5 грн. Також можна придбати абонемент на місяць або півроку. Детальніше про умови користування на сайті BikeNow

Нагадаємо, що в Ірпені вже працює прокат велосипедів “100 коліс”. Орендувати велосипеди та самокати можна в парку Правика, Центральному та на Набережній.

Крім того, у парку Центральний зараз можна взяти на прокат санчата та лижі