Поділитися

Змагання Відкритої особистої першості СТК“Сона” започатковано, щоб усі українські спортсмени могли спробувати себе на мототрасі міжнародного рівня, де відбуваються змагання за світову першість. До речі, перший етап клубних змагань відбувається напередодні Чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів 2021.

Цього року організаційний комітет Відкритої особистої першості СТК “Сона” вирішив додати ще два класи, а саме: sidecarcross та quadcross. Разом з цим будуть внесені зміни в регламент змагань так, щоб всі класи мали можливість виступити доки триває світловий день. Таким чином, у кожному класі передбачено різну кількість етапів. Для одних класів це буде три етапи, а для інших – чотири. Детальна інформація по датам етапів для кожного класу буде повідомлена додатково.

У 2020 році на мототрасі, що в місті Буча, мав вже вдруге поспіль проводитися Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів. Проте у зв’язку з пандемією було прийнято рішення перенести змагання на 2021 рік. З поширенням COVID-19 більшість країн світу закрили кордони, ввели жорсткий карантин та направили всі кошти на боротьбу з пандемією, у тому числі і Україна. Євро-2020, Олімпійські ігри-2020 у Токіо, Євробачення-2020 та багато інших подій по всьому світу було перенесено на 2021 рік.

Минулий сезон у мотокросі у зв’язку з пандемією був непростим і неочікуваним. Проте, попри всі складнощі, клубом “Сона” було започатковано власні клубні змагання, які зібрали велику кількість гонщиків з України та Білорусі. Спортивний дух мотивує кожного спортсмена показувати результат щодня. А такі клубні змагання тому доказ.

За матеріалами сайту https://stksona.com