Поділитися

Громадська організація «Епіцентр – дітям» за сприяння Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО в Україні надає можливість випускникам Ірпінської соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» здобувати освіту в Польщі. Про це йшлося під час профорієнтаційної зустрічі вихованців старших груп школи з минулорічним випускником Артемом Семипольцем – нині студентом факультету агротуризму Аграрного коледжу в польському місті Любомеж.

«Артем – найстарший у багатодітній родині, мама виховує трьох хлопців сама, тому з радістю прийняла пропозицію від ГО “Епіцентр – дітям” (яка стала можлива завдяки Міжнародному центру впровадження програм ЮНЕСКО в Україні) продовжити освіту Артема в Польщі на пільгових умовах», – розповідається в прес релізі школи.

Під час зустрічі Артем поділився своїм досвідом за півроку студентського буття, розповів про виклики в навчанні та в побуті, які він успішно долає, та про особливості життя в польському містечку. «Діти мали змогу поставити всі питання, які в них були, щодо освіти за кордоном, зрозуміли, що не так вже й страшно їхати з дому і жити в гуртожитку, що будь-де можна знайти багато друзів та з легкістю вивчити іноземну мову», – зазначили в школі.

ГО “Епіцентр – дітям” за сприяння Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО в Україні планує й надалі надавати бенефіціарам (випускникам 9-х класів) можливість здобувати освіту в Польщі, гарантуючи отримання затребуваної на сучасному ринку праці спеціальності та подальшого працевлаштування на престижну роботу.

Нагадаємо, соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид» відкрилася в Ірпені у жовтні 2019 року. У ній займаються діти з соціально незахищених сімей. Громадська організація «Епіцентр – дітям» є співзасновницею таких шкіл в Україні.

Фото Олега Гриба

За матеріалами сайту https://itvua.tv