Поділитися

В Ірпені на території GRAND ADMIRAL RESORT & SPA  планується  відкриття єдиної в Україні Міжнародної Бордингової школи STUDY.UA

Що таке бордингова школа і з чим її їдять?

Це досить незвично, тому що таких традицій, щоб діти жили там, де вчаться, у нас немає. Ми звикли, що після школи чекаємо їх додому, щоб відвести на гуртки, секції, музичні школи і т.д. Часто це не ми, а наші бабусі і дідусі, няні. А зустрічаємося ввечері, вчимо з ними уроки, допомагаємо зробити з жолудів пінгвінів для уроку праці, складаємо спортивну форму на завтра і думаємо, щоб такого приготувати на сніданок.

Наприклад, у Європі, зокрема у Британії, досить популярні школи-пансіони – бордингові школи. Коли учні живуть там же, де і навчаються, а додому приїжджають тільки на канікули, які трохи частіше, ніж у нас, і на свята. І батьки вільні! Уроки з їхніми дітьми вчать вихователі і вчителі.

Що дає бордінговая школа:

  • Студенти швидко стають самостійними і свідомими.
  • Менше зовнішніх подразників. Студенти більше сконцентровані на навчанні і корисному відпочинку, тому що час на телевізор, відео-ігри, телефон дуже строго лімітований. 
  • Розвиток характеру. Зазвичай вони виховані певним чином: розвинена толерантність, чесність, повага до себе і оточуючих, здатність важко працювати для досягнення мети.
  • Активності. Бординговим студентам доступна величезна кількість різних активностей. І все це знаходиться в одному місці, і часто вже відразу оплачено. Залишається тільки вибрати.
  • Англійська мова. Міжнародні студенти швидше його вчать, тому що у них не залишається вибору 🙂 вони повністю занурюються в мовне середовище і в кінці навчання студенти стають білінгвал.
Які ж особливості навчання в Міжнародній Бординговій школі STUDY.UA?
  • Українська та міжнародна навчальна програма

 Атестат: Український / Американський / Канадський / Британський

  • Закрита територія бордингу

Локація: GRAND ADMIRAL RESORT & SPA. Бординг (5-ти або 7-ми денний пансіон) – це можливість для школи та батьків вирішити комплексне завдання навчання, виховання, та всебічного розвитку дитини.

  • Міжнародні відносини

Гарантія: Зарахування в 450 університетів світу. Школа є складовою частиною групи компаній STUDY.UA & STUDY ACADEMY, що спеціалізуються на послугах з організації міжнародної освіти за кордоном. STUDY.UA успішно співпрацює з більш, ніж 450 університетами із 40 країн світу.

  • Активний відпочинок в позаурочний час

Супровід: англомовний. Навчальна програма доповнена можливостями для розвитку творчого та спортивного потенціалу дитини.Після уроків школярів чекають англомовні секції за напрямами DRAMA, SCIENCE, ART, тренінги особистісного росту, спорт (футбол, регбі, чирлідінг, кросфіт, великий теніс та інші), SPA-басейн, власний кінотеатр, боулінг.

Територія Бордингової школи надзвичайна! Той,хто відвідував GRAND ADMIRAL RESORT & SPA , що знаходиться  в Ірпені, знає  який  там фантастичний простір. Тож, майбутнім учням пощастить вчитися  у затишному передмісті Києва під охороною 24/7, свіже повітря хвойного лісу, унікальне екологічне середовище, 5-ти разове харчування в ресторані, room service в кімнатах дітей, конференц-зали для зустрічей, презентацій та офіційних подій, зала зі сценою для загальних зборів школи, концертів, вечірніх заходів та дискотек.

Спортивна та розважальна інфраструктура якій позаздрить будь-яка приватна школа світу: спортмайданчики для футболу, баскетболу, великого тенісу, лазертагу, SPA-басейн, власний кінотеатр, боулінг, веломобілі, мотузковий парк, лісовий трек для пробіжок та прогулянок. Додаткові можливості для занять верховою їздою поряд зі школою та ін.)

З 26 по 28 січня проходять презентації школи. За посиланням ви можете отримати запрошення на презентацію

За матеріалами  https://www.study.ua/