Поділитися

Довгоочікувана прем’єра 11 сезону “Голос країни” відбулась у неділю, 24 січня. Вже з анонсу організатори шоу натякали, що на глядачів чекає ще більше неповторних голосів, які здатні заворожити публіку.

Крісла тренерів цього разу зайняли Тіна Кароль, Монатік, Надія Дорофєєва і Олег Винник. Ще перед прем’єрою 1 випуску знаменитості зізнались, що саме 11 сезон “Голосу країни” зможе здивувати глядачів, адже на сцену вийдуть люди з неймовірним вокалом та автори пісень, чиї треки вразять навіть досвідчених артистів.

Так і сталося – дивовижний вокал Володимира Хоменка вразив 3 суддів, які вступили у боротьбу за цього вокаліста. Тільки Олег Винник вирішив не натискати кнопку. І хоч у шкільні роки Володимир Хоменко виступав на сцені з Тіною Кароль, він обрав команду Монатіка.

Володимир Хоменко мріяв про кар’єру вокаліста. Та на іспитах він втратив голос, а разом з ним і мрію стати співаком. Саме тому Володимир Хоменко обрав професію психолога, аби допомагати студентам Ірпінського державного коледжу економіки та права долати розчарування та навчати їх справлятися з труднощами. 

Мрії здійснюються, вірте в себе!

Володимир Хоменко — “Call Out My Name” — вибір наосліп — Голос країни 11

За матеіалами сайту https://showbiz.24tv.ua