Поділитися

Українці в середньому витрачають 50% свого доходу на продукти харчування за свідченням  Держстат України.  Хто ж з FMCG-рітейлерів найактивніше відкриває нові магазини в нашому місті, та якій компанії належить найбільше магазинів в Ірпені.

Довідка: Англ.  FMCG  – Fast Moving Consumer Goods –  товари широкого вжитку, особливо продукти  легкої та харчової, тобто ті, які споживаються у великій кількості широкими верствами населення. Наразі термін має дещо негативний відтінок і вживається для позначення товарів низької якості і з невеликою ціною. 

Лідерами ринку в Ірпені сьогодні безперечно є мережа супермаркетів ЛотОК,  що працює в форматі класичного «магазину біля дому». З огляду на те, що мережа створена близько п’яти років, вона вражаюче  швидко охоплює ринок.

Fozzy Group впевнено заводить до нас об’єкти  на будь-який смак – починаючи від супермаркетів Сільпо та THRASH!,  і закінчуючи магазинами Фора.

Зокрема нещодавно відкритий п’ятий супермаркет Фора на вулиці Соборній 160б вже радує мешканців району БКЗ та сусіднього міста Буча.

Друге  місце за кількістю торговельних точок займає мережа АТБ , що розпочали   активну експансію на ірпінський  ринок  і на сьогодні мають чотири  магазини. 

Слідом вишикувалися добре відомі українському споживачеві мережі – ЕКО Маркет, Novus, Billa, Фуршет. Варто зазначити, що темпи розвитку по країні всіх цих рітейлерів в останні роки помітно знизилися: помітну активність проявляє тільки Novus, а решта в останні два роки зосередилися на оновленні магазинів, проведенні реконцепцій і реконструкцій.

Варто згадати супермаркет  Вина Світу, що займає достойне місце завдяки асортименту. Тут завжди можна знайти незвичайний товар легендарних брендів та делікатесів  усього світу для гурманів.

НАВІГАТОР по супермаркетам за посиланням Їжа та напої