Поділитися

У містах локдаун, транспорт у Києві — лише за перепустками. А як же добиратися без перепустки чи власного авто тим ірпінцям, які працюють в столиці? На велосипедах. Це справді чи не найкращий варіант пересування на невеликі відстані у час пандемії. Ви маєте власний безпечний транспорт, який об’їжджає всі затори та ще й не приносить шкоди навколишньому середовищу.

Ірпінь сьогодні стає все більше bike friendly city. Для велосипедистів та їх велосипедів поступово будують спеціальні доріжки, прибирають перешкоди, створюють умови для паркування велосипедів біля основних закладів міста.

Їзда на роботу на велосипеді останнім часом стала ще привабливішою і популярнішою. Крім користі для здоров’я — фізичних вправ, що не потребують додаткового часу, — вона дозволяє заощадити на паливі і навіть є ознакою хорошого тону. Зростання цін на бензин додає привабливості велосипеду, у зв’язку з чим продажі двоколісних «машин» останніми роками значно збільшуються.

Тож, нагадуємо про Правила Дорожнього Руху. Неважливо, чи ви користуєтеся автомобілем, велосипедом, чи самокатом, ви стаєте учасником руху. Перечитайте ПДР перш ніж користуватися будь-яким видом транспорту і пам’ятайте, що пішоходи завжди мають пріоритет у русі.

Прочитати ПДР можна тут https://bit.ly/3tCCprX, а за цим посиланням дивіться відео Велошколи з безпеки руху: https://bit.ly/3gtEna3

За матеріалами U-Cycle

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!