Поділитися

Команда регбійного клубу КСК ДЮСШ «Ірпінь» виборола перше місце в першому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з регбі-7, що проходив 18 квітня в Одесі.

“Єдиною командою,якій вдалось покласти 2 спроби в залікове поле нашої команди, була молода прогресуюча команда з міста Дніпро)))Але вони все одно програли з рахунком 14:36!!!!”-

коментує на своїй сторінці в Фейсбук регбіст ірпінського клубу Віталій Краснодемський(Vitaliy Krasnodemskiy), який став найрезультативнішим гравцем матчу.

На першому етапі команди зіграли в своїх групах за олімпійською системою, після чого відбулися фінал і матч за третє місце. На другому етапі дві найсильніші команди кожної групи зіграли стикові поєдинки (А1-Б2, Б1-А2), а потім визначили найкращих в матчах за третє місце та у фіналі. За тією ж схемою були розіграні з 5-го по 8-е місця.

В грі з клубом «Станиславів» (Івано-Франківськ) «Ірпінь» впевнено виборює перемогу з рахунком 7:38. В матчевій зустрічі зі збірною Республіки Молдова Concept Barbarians ірпінці виграли всуху з розгромним рахунком 29:0. А в фіналі РК «Ірпінь» обіграв команду «Лідерс» (Одеса) з цифрами на табло 44:7.

Результати решти ігор:

1). Станиславів ( м.Івано-Франківськ) — Ірпінь (м.Ірпінь) — 7:38
2). Дніпро (м.Дніпро) — Ірпінь (м.Ірпінь) — 14:36
3). Зі збірної республіки Молдова,хлопці виграли без шансів — 29:0.

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!
Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!