Поділитися

НЛ «Юридична клініка» Університету державної фіскальної служби України та ГО «Фонд регіонального розвитку «Місто для життя» провели робочу онлайн-зустріч, де було обговорено реалізацію першого спільного проєкту –  Бізнес-інкубатор «Створюй бізнес з нами». 

Актуальність проєкту обумовлена необхідністю розвитку підприємництва, в тому числі молодіжного, в місті Ірпінь. В процесі входження в підприємницький процес молодь стикається з багатьма проблемами – юридичними, організаційними, фінансовими, маркетинговими тощо. 

Саме з метою подолання цих проблем в рамках проєкту передбачається створення бізнес-інкубатора, де підприємці-початківці на старті своєї діяльності можуть отримати можливості для розвитку власного бізнесу і постійну консультаційну підтримку протягом перших півтора-двох років роботи. 

Зустріч відбулася за участі   науково-педагогічних працівників,  студентів-консультантів «Юридичної клініки» УДФСУ та засновників ГО “ФРР “Місто для життя”. Студенти презентували своє бачення проєкту та умови його функціонування, а експерти висловили свою думку та внесли певні пропозиції щодо його удосконалення.

Наразі же розпочато спільну роботу над створенням концепції бізнес-інкубатору, який буде спрямовуватись безпосередньо на практику підприємців-початківців. 

Завдяки реалізації проєкту буде зменшено рівень проблем, пов’язаних із соціально-економічною, психологічною напруженістю у суспільному середовищі що стосуються розвитку малого, молодіжного та початкового підприємництва. Учасники проєкту отримають можливість створити власний унікальний startup та здобути теоретичні знання і практичні навички, фаховий супровід у сфері ведення бізнесу.

Зустріч була проведена в рамках реалізації Меморандуму між Університетом державної фіскальної служби України та ГО «Фонд регіонального розвитку «Місто для життя».

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!
Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!