Поділитися

Cупермаркети Novus впевнено захоплюють ринки великих та малих міст. Сьогодні в Ірпені в супермаркеті Billa по вулиці Авіаконструктора Антонова, 6 шалений розпродаж: – 70% знижки, товари зникають з полиць, миттєво опиняючись у кошиках споживачів.

Причина – незабаром відкриття нового супермаркету Novus на місці Billa. Бізнес та попит диктує свої умови – обирають найкращих!

Про NOVUS

Мережа NOVUS дбає про кожного свого покупця та пропонує лише найкраще – свіжі, здорові та смачні продукти, а також широкий асортимент ексклюзивної продукції власного імпорту. Європейські стандарти якості обслуговування та ведення бізнесу задовольняють найвибагливіших наших клієнтів і партнерів. NOVUS забезпечує високий рівень сервісу та комфорту.

Нещодавно мережа супермаркетів Novus заявила про закриття угоди з придбання  100% частки у статутному капіталі “Білла-Україна”, яка володіє мережею супермаркетів під торговою маркою Billa на території України.

Про це повідомляє RAU з посиланням на прес-службу Novus. У керівництві Novus додали, що гарантують виконання всіх попередньо узгоджених договірних зобов’язань перед партнерами та контрагентами.

Нагадуємо:

У вересні компанія Consul Trade House UAB та Rewe International AG досягли угоди про покупку 100% частки у статутному капіталі “Білла-Україна”, яка володіє мережею супермаркетів під торговою маркою Billa на території України.

З питань розміщення інформації та співпраці звертайтеся: info@irpincity.com, за телефоном +38 (068) 974 50 09 або директ Instagram.

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!

За матеріалами https://www.epravda.com.ua/