Поділитися

Будь-яка техніка може зламатися, і  буває так, що ви не плануєте покупку нової, а приймаєте рішення віддати техніку в ремонт.  До вашої уваги поради та огляд компаній  по обслуговуванню та  ремонту техніки в Ірпені.

А ці прості рекомендації  допоможуть Вам пережити ремонт побутової техніки з максимальним комфортом.

Чистота — залог здоров’я

Це загальне правило для будь-якої ремонтної майстерні — техніка повинна бути чистою. Взуття, велосипед, мультиварка, автомобіль тощо, все повинно бути чистим. Приготуйте техніку до професійного огляду.

Х’юстон, у нас проблема

В майстерні вам треба буде назвати проблему, яка сталась з технікою. Проявляється проблема періодично, чи прилад просто перестав працювати після падіння з третього поверху? Якщо неполадка трапляється час від часу, то добре було б виявити якусь закономірність. Так майстру буде простіше відтворити помилку і легше діагностувати та усунути її. Якщо ви не знаєте причини, то майстру знадобиться час, щоб виявити та діагностувати проблему. В цьому випадку час ремонтних робіт буде починатись від того моменту, коли майстер зміг з’ясувати причину.

Краса врятує світ

Краса врятує світ в тому випадку, якщо ви принесли виріб в майстерню в гарному та охайному стані. І виріб повинен бути достатньою мірою упакованим. Без належного упакування майстерня не буде нести відповідальність за зовнішній вигляд. Це означає, що майстер не буде спеціально дряпати ваш блендер, чи кидати його з полиці на підлогу. Але інколи трапляється, що клієнт возить фен в багажнику протягом тижня, а потім висловлює незадоволення, що пластик пошкрябався. Це так не працює.

Лікар сказав в морг — значить в морг

Якщо електроприлад приймав ванну перед тим, як йому стало недобре, якщо всередині щось стукає, коли його потрусити, якщо ваш  здібний майстер-сусід там щось дивився, але нічого не побачив, якщо після подібних експериментів прилад ще трохи працює і ви здаєте його в ремонт, то може трапитись непоправне, і прилад перетвориться на цеглу на монтажному столі в майстра. В такому випадку майстер не нестиме відповідальності. Саморемонт та екстремальні режими експлуатації шкодять здоров’ю вашої техніки.

Спокійно, тільки спокійно. Справа житейська.

Інколи для вдалого ремонту треба замовляти запчастини напряму у виробника. Наприклад, якщо ваш виріб не належить до категорії розповсюджених, або рік його випуску відноситься до пізніх античних часів. В такому випадку заявлений термін ремонту може бути збільшений. Також бувають випадки, коли навіть у виробника немає необхідних запчастин. В такому випадку навіть найкращій  майстер не зможе виконати необхідний ремонт. 

З рук в руки

Якщо Ви втратите квитанцію на виріб, який знаходиться в ремонті, то не варто піддаватись паніці. В більшості випадків вам віддадуть виріб за вашою письмовою заявою. Просто візьміть з собою паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Таким чином ви застраховані, щоб зловмисники не забрали техніку замість Вас.

Якість гарантована

Разом з працездатним виробом ви маєте отримати гарантію на виконані роботи тривалістю два місяці. Цього часу цілком достатньо, щоб Ви пересвідчились в роботі вашої техніки. 

Куди можна звернутися за допомогою в Ірпені?

Помогатор
Компанія надає послуги з ремонту техніки Apple, смартфонів і мобільних телефонів,планшетів, ПК, моніторів та ноутбуків, маніпуляторів, телевізорів, аудіосистем. Також тут виконують ремонт фотоапаратів, кавоварок, мікрохвильовок, мультиварок.
Адреса: вул. Г. Сковороди, 29
https://pomogator.in.ua

КоСА-Сервис
Тут надають наступні послуги: заправка (заміна) картриджів до лазерних та струменевих принтерів на виїзді, системне обслуговування офісної техніки, ремонт ноутбуків,  мобільних телефонів, планшетів, IPhone, IPad, ремонт принтерів, копірів “ксероксів”.
Адреса: вул. Соборна, 137

Сервіс Ай Ті
Компанія надає послуги з ремонту комп’ютерів, моніторів, ноутбуків, планшетів, принтерів, заправку картриджів, USB. Компанія також пропонує послуги з відеонагляду та ремонту побутової техніки.
Адреса: вул. Тургенівська, 50/1
www.service-it.com.ua

Ремонт техніки iFix-Service
Компанія надає послуги з ремонту телефонів
Адреса: вул. Центральна, 37А
https://ifix-service-phone-repair-service.business.site

Craft
Ремонт комп’ютерної техніки
Адреса: вул. Центральна, 8-А

Техномодуль
Професійний підхід до ремонту холодильників
Адреса: вул. Мінеральна, 7,е, оф.1083

Для розміщення інформації на сайті звертайтеся за телефоном:
+38 (068) 974 50 09

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!