Поділитися

У ряді регіонів України, у тому числі і в Ірпені, введено “червоний” рівень карантинних обмежень. У зв’язку з цим не працюють магазини та непродовольчі ринки. Кафе та ресторани можуть працювати тільки на доставку. Коли закінчиться карантин – не береться спрогнозувати ніхто. 

Держава готова виплатити ФОПам та працівникам, які постраждали внаслідок карантинних обмежень у червоних зонах, по 8 тис грн. Про це під час засідання уряду заявив прем’єр Денис Шмигаль.

“Все більше регіонів потрапляють до червоного рівня епідеміологічної небезпеки. Посилені карантинні обмеження обмежують діяльність деяких сфер та підприємств. Тому будуть запроваджені грошові виплати та підтримка – по аналогії з тією, яку люди отримували взимку.”

Таку допомогу в розмірі 8 тис. грн можна буде отримати на порталі та в застосунку Дія. Для того, щоб скористатися допомогою, потрібно подати заявку на порталі Дія або у мобільному застосунку.

Ухвалені Кабміном рішення передбачають:

 1. Допомогу ФОП та найманим працівникам, що працюють у сферах діяльності, які можуть бути закритими через карантин.  
 2. Програму збереження робочих місць. У разі посилення карантину роботодавці зможуть отримати до 8 тис. грн одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скорочено/буде скорочено.
 3. Ініціативи щодо ЄСВ. Підприємства, що зупиняють роботу в разі запровадження жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. 

Умови отримання послуги:

Умови отримання допомоги для найманого працівника

 1. Наявність даних у реєстрі. 
 2. Він перебуває в трудових відносинах з роботодавцем більше 3 міс.
 3. Роботодавець за нього за останні 3 міс сплатив ЄСВ (Єдиний соцвнесок)
 4. Місячна оплата праці для працівника не перевищує 30 тис. грн (станом на жовтень 2020 року)

Умови отримання допомоги для ФОП:

 1. Наявність даних у реєстрі. 
 2. Має бути сплачений ЄСВ за 3 перші квартали 2020 року
 3. Строк реєстрації повинен бути не менший, ніж 3 місяці до моменту подання заяви на отримання послуги

Перелік КВЕД, які  потрібно вказати як основні за посиланням.

За матеріалами https://diia.gov.ua/

Детальніше у відеоматеріалі:

Нагадуємо, що Інформаційний сайт Ірпеня “Місто для життя” запустив соціальну онлайн платформу підтримки малого підприємництва з наступними інструментами у вільному доступі:

 1. Розміщення інформації про свою компанію, товари та послуги в цільовому НАВІГАТОРІ сайту. Для цього потрібно просто завантажити інформацію про свою компанію, натиснувши кнопку ДОДАТИ СВОЮ КОМПАНІЮ.
 2. Безкоштовна юридична консультація та правова допомога від  НЛ “Юридична клініка”. Консультацію можна отримати ONLINE або в офісі НЛ “Юридична клініка” та в ЦНАП Ірпінської міської ради ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ.

Детальніше про це у статті

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!