Поділитися

На Європейському ліцензійному турнірі в Будапешті ліцензію на літню Олімпіаду в Токіо для України здобула Ірина Коляденко у ваговій категорії до 62 кг.

Майстер спорту України міжнародного класу, володарка Кубку України, багаторазова призерка всеукраїнських і міжнародних змагань із вільної боротьби Ірина Коляденко 19 березня здобула довгоочікувану путівку на Олімпійські змагання з жіночої вільної боротьби у ваговій категорії до 62 кг. 

Поєдинок проти представниці Молдови Маріани Чердівари завершився із рахунком 10:0. Виступ в Токіо для Ірини Коляденко також буде дебютом на Олімпіаді. В активі 22-річної українки «срібло» на світовій першості у 2019 році та бронзова нагорода на чемпіонаті Європи у 2020 році у ваговій категорії до 65 кг.

Загалом у жіночій боротьбі українська збірна має чотири ліцензії. Крім Ірини Коляденко (до 62 кг), на Олімпіаду кваліфікувалися Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг), Оксана Лівач (до 50 кг) та Алла Черкасова (до 68 кг).

Літні Олімпійській ігри-2021 мають відбутися в Токіо вже 23 липня, проте через пандемію COVID-19 змаганння пройдуть без вболівальників.

За матеріалами сайту https://www.radiosvoboda.org

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!