Поділитися

13 березня відбувся «Весняний» Local Market в стильному просторі Stockholm Studios.

Local Market — це ініціатива, направлена на розвиток малого та середнього бізнесу в місті Ірпінь та регіону, культурна платформа для колаборацій, обміну досвідом, отримання нових знань та вражень.

Цього разу  на весняному атмосферному заході були представлені місцеві бренди: @b.a.n.d.e.r.o.l – емоційні подарунки та враження , @pidsosonnii – майстер шкіряної справи, @la_natal  –  стильні та естетичні вироби для домашнього затишку, @hedonista.s  – вишукані  веганські брауні,  @olha_zubets -натуральна косметика від місцевого виробника та інші.

Декоратор @ignatova_maryna займалася атмосферними фотозонами Local Market, а чудові емоції від миттєвих фото гостям та учасникам дарувала фотограф @irren_photo.

Порадувала гостей смаколиками і зона  фудкорту, в якій розташувалися магазин крафтових сирів @cheese.harmony, сирні та м’ясні делікатеси @kyianytsiacraft,  пироги в асортименті  від @pies_and_friends_irpin, та майстер-клас від чарівної  дівчина з кримсько татарським корінням, Леране, @chiy_cheburek, що вчила гостей  готувати сарму (страву з листя винограду, загорнута навколо начинки з крупи та м‘яса).

Організатори заходу –  Майя Аронштам та Марія Пиліпака.
Майя — власниця та засновниця екологічного бренду дитячого одягу Papoose:

«Намагаюся дотримуватися напрямку slow fashion; сортую не тільки побутове сміття, а й уважно ставлюся до текстильним відходів від виробництва одягу. Обожнюю речі зі своєю історією; бренди, що відображають особистість майстра і, звичайно ж, всілякі ярмарки, на яких можна поспілкуватися безпосередньо з виробниками»

Марія Пиліпака — SMM-спеціаліст, за освітою магістр соціальної роботи та практичної психології:

«Понад 5 років займаюся розвитком брендів офлайн та онлайн. Мабуть, ці два напрямки моєї діяльності поєдналися та знадобилися в створенні маркету».

Звідки з’явилася ідея проведення маркетів?

Про історію створення розповідають засновниці маркету місцевих брендів:

“Переїхавши в Ірпінь, ми почали відкривати для себе багато цікавих проєктів: школа  аргентинського Танго, уроки кераміки та живопису. Наприклад, в Бучі є дивовижний заклад зі справжньою кубинською кавою та харизматичним власником родом з Іспанії, а ви знали?”

Основним поштовхом до створення Local Market стала робота над розвитком дитячого бренду Papoose. Влітку минулого року дівчата організували фотосесію для бренду на території одного ЖК в нашому місті, чим привернули увагу місцевих жителів: вони підходили познайомитися, подивитися та поспілкуватися. Стало зрозуміло, що про Papoose мало хто знає в місті, тому що бренд живе лише на просторах Інстаграму.

Наступного ж дня вони прийняли рішення організувати маркет, бо зрозуміли, що з такою проблемою стикається не тільки Papoose, а й інші локальні бренди.

З самого початку в Local Market було закладено певні стандарти естетики, якості та комфортні умови для гостей, учасників. Основною метою є не лише торгівля, а ще приємне спілкування, пошук потенційних клієнтів та однодумців.

Наразі засновники  Local Market тестують  різні формати, локації та шукають своїх однодумців. Планують не обмежуватися концепцією «маркет», можливо в майбутньому це будуть різні напрямки: фестивалі, тематичні зустрічі, старі добрі ярмарки.

В чому цінність такого заходу?

Local Market — це місце зустрічі друзів. Гість ви, чи учасник — вам завжди раді! На маркеті можна не тільки приємно провести час, поспілкуватися з креативними та прогресивними людьми,  а й отримати знання з майстер-класів, знайти особливі товари та послуги, за якими більше не потрібно їхати в інші міста. 

Потенціал нашого міста  потужний – з кожним роком у нас  відкривається все більше цікавих якісних унікальних бізнес-проєктів. І всі ці бренди знаходяться поряд, починаючи з крафтових продуктів до розваг. Єдиний нюанс – треба докласти зусиль, щоб їх знайти,, підвищити впізнаваність брендів та спростити життя місцевим жителям у пошуку якісних продуктів та послуг на ринку Приірпіння. Тож з нетерпінням чекаємо наступний захід від  Local Market з унікальними місцевими виробниками товарів та послуг.

Бренди, які мають бажання прийняти участь у наступному Local Market, можуть залишити контактні дані за посиланням.  

Сайт МІСТО ДЛЯ ЖИТТЯ завжди радий підтримати підприємців нашого регіону і пропонує безкоштовно розмістити інформацію про свої товари та послуги у НАВІГАТОРІ сайту за посиланням

Підписуйтеся на Telegram-Місто для життя— інформаційний сайт Ірпеня!

Найяскравіші та найцікавіші фото Ірпеня у нашому Інстаграм!