Поділитися

Майже кожному  власнику четверолапого друга рано чи пізно доведеться на деякий час розлучитися з твариною. Якщо друзі і родичі не готові прихистити вашого улюбленця, на виручку прийдуть готелі для тварин. Як вибрати тимчасове житло для вихованця? 

Будь-якому дбайливому господареві хочеться залишити свій пухнастий скарб в надійних руках. Довірити догляд за твариною можна професіоналам, тому при виборі готеля треба пересвідчитися чи є  всі умови для безпроблемної перетримки тварини.

Ніхто не буде сперечатися, що найважливіше при виборі надійного готелю для тварини – це репутація. Багато господарів тварин  віддають перевагу готелям, в яких встановлено відеоспостереження, щоб була впевненість у безпеці і належному догляді за вихованцем.

Умовно готелі для вихованців можна розділити на три категорії:

  • Зооготель при ветлікарні;
  • Зооготель при розплідниках і кінологічних клубах;
  • Зооготель без додаткових видів діяльності.

Найчастіше в Україні готелі для тварин функціонують саме при ветлікарні. Такі готелі, судячи з відгуків, викликають більшу довіру серед власників тварин, тому що в «багатофункціональних» закладах завжди є ветеринарний лікар.

Більшість готелів приймають кішок і собак, важче влаштувати на пансіон інших представників тваринного світу: птахів і гризунів.

Відправляючи вихованця в готель не забудьте:
  • Скласти анкету тварини, в якій будуть вказані: особливості характеру, звички, раціон, режим дня, якщо вихованець приймає препарати – докладні вказівки по прийому;
  • Взяти з дому підстилку, улюблені іграшки, вашу річ (щоб тварина почувалася ваш запах), для собак: нашийник, повідець і намордник;
  • Ксерокопію свого паспорта і ваші контакти.

Розлука зі своїм господарем – це великий стрес для тварини. Навіть будучи здоровим, сумуючи, ваш улюбленець може відмовитися від їжі, захворіти або образитися на вас. Тому, відправляючи улюбленця на пансіон, ретельно зважуйте всі «за» і «проти», а також адекватно оцінюйте готовність тварини до зміни обстановки і оточення.

Готелі для тварин в Ірпені:

Центр DRED 

Перетримка тварин в Приірпінні

Кінологічний центр “Білий клик”