Поділитися

Ірпінчанка Ірина Коляденко вдало розпочала новий змагальний сезон здобуттям золотої медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок, який проводився в Конча-Заспі.  Майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, вона стала найсильнішою борчинею України в олімпійській ваговій категорії до 62 кг. У фіналі вона впевнено  перемогла потужну борчиню з Дніпропетровської області з рахунком 12-2. Золота нагорода їде до Ірпеня! Тренує Ірину  Коляденко Заслужений  тренер України Володимир Яременко.

Додатково про Ірину Коляденко

Восени 2018 року двічі стала бронзовою призеркою світових першостей — у вересні здобула медаль на юніорському чемпіонаті в Словаччині, в листопаді піднялася в Бухаресті на п’єдестал чемпіонату світу серед жінок (до 23-х років). Краща спортсменка Київщини з вільної боротьби 2018 року.

На початку 2019 року зазнала травму й перенесла операцію на коліні. В липні 2019-го здобула золоту медаль на чемпіонаті України з вільної боротьби в Івано-Франківську. 

19 вересня 2019-го здобула срібну медаль  Чемпіонату світу з боротьби в Нур-Султані (Казахстан) — у ваговій категорії до 65 кілограмів. Це перша медаль Ірини на дорослому рівні.

 У 2020  2020 року у Львові здобула перемогу на чемпіонаті України серед жінок до 23-х років, і в тому ж році  стала бронзовою призеркою світової першості серед жінок до 23-х років у Румунії та Чемпіонату Європи  в Італії. 

За матеріалами  https://itvua.tv/ та https://uk.wikipedia.org/