Поділитися

Після  проведення Чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонату Європи з квадрокросу  вже без сумнівів зрозуміло,  що мототраса спортивно-технічного клубу “СОНА” – один із найсучасніших спортивних майданчиків для проведення заходів на відкритому повітрі!

Траса створена в 1994 році й відповідає всім міжнародним нормам і вже багато років приймає приймає міжнародні, всеукраїнські та регіональні змагання з мотокросу та вважається однією з кращих тренувальних баз для українських спортсменів. 

На базі СТК Сона проходять постійні тренування як професійних спортсменів, так і любителів мотоциклетного спорту. Тренуватися можна на кросових мотоциклах та квадроциклах, маючи мотоекіпірування. 

Також на теріторії працює фірмовий магазин мототоварів  MULTI MOTO UKRAINE , де можна придбати все необхідне для тренувань: від екіпіровки та аксесуарів до мототехники KTM, запчастин,  ремонту та тех. обслуговування мотоциклів.

Чому тренуватись на трасі СТК Сона краще?
Високий технічний рівень

Траса відповідає усім європейським та світовим нормам і має найвищу підготовку до проведення тренувань і змагань.

Зручний сервіс

В дні тренувань траса поливається до 4 разів на день. Є стаціонарні душові з гарячою водою та туалети, пральня. Автоматичні мийки для техніки.

Обгрунтована ціна

Траса має можливість приймати тренування на різних видах техніки. Саме тому розроблено широкий діапазон цін  для кожного з них.

Детальніше про клуб, часи та умови тренування на сайті  СТК “СОНА” 

Адреса спортивно-технічного клубу “ СОНА”:  м. Буча, вул. Промислова, 3, е-mail: stksona@gmail.com, тел +380975565865

Додатково про СТК СОНА

Загальна площа мототраси з треком – 12 гектарів. Це дозволяє прийняти більше 30 000 глядачів. Поруч з трасою облаштовано дві великі парковки для авто загальною площею 1,5 га. Офіс площею 200 кв.м., коментаторська, Інтернет, хронометраж. Для поважних та офіційних гостей облаштовано спеціальну VIP-зону площею 100 кв.м. Ще майже 80 кв.м. займає тераса під відкритим небом із чудовим оглядом стартової смуги та всього треку. Клуб розташований у передмісті столиці. Протяжність мототраси – 1800 метрів. Змагаючись спортсмени долають 22 трампліни та 17 поворотів. Спортивно-технічний клуб “СОНА” – це унікальний простір, де високий рівень технічної підготовки траси поєднується з комфортними умовами перебування на ній спортсменів і глядачів.

Траса обладнана автоматичним поливом, який працює під час тренувань 4 рази на день. Є стаціонарні душові кабінки з гарячою водою, вбиральні, пральня, автоматичні мийки для техніки. Траса має можливість організовувати тренування на різних видах техніки.

На зустрічі, що відбулася під час конгресу FIM (Federation Internationale de Motocyclisme) у Монако, організатори оцінили переваги проведення світових змагань сезону, що минув. Спортивно-технічний клуб “СОНА” міста Буча було визнано найкращим місцем проведення світових змагань сезону 2019 року та обрано місцем для українського етапу Чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонату Європи з квадрокросу у наступному сезоні.

За матеріалами СТК “СОНА”